Soren
fot. Illuminar Gaming

soren zawiesza swoją karierę

Przygoda Illuminar Gaming ze sceną Counter-Strike’a nie przebiegła zbyt okazale i nie obfitowała w sukcesy. Jakby tego było mało, dwóch byłych członków iHG postanowiło wycofać się z życia publicznego – jeszcze we wrześniu Tomasz „ehxie” Tuszko zakończył swoją karierę, zaś teraz Temmy „soren” Tudev postanowił tymczasowo zawiesić swoją przygodę z CS:GO.

W lakonicznym wpisie w mediach społecznościowych 23-latek poinformował tylko, że jego stan zawieszenia pozostanie utrzymany do odwołania. Dopiero w komentarzach przyznał on, że wpływ na taką, a nie inną decyzję miały sprawy prywatne. Tym samym ostatnim jak na razie sukcesem osiągniętym przez sorena pozostaje triumf we wrześniowym Let’s Play Częstochowa 2018, po który młody zawodnik sięgnął w barwach miksowego FAM.

Tudev szerszej publice zaprezentował się dzięki grze w Pompa Teamie Yellow. W przeszłości związany był również z Paragraph Crew Blend i PACT, zaś między lutym i wrześniem tego roku grał pod banderą Illuminar. Ostatnio można go było z kolei oglądać w dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. Poza dwoma tytułami mistrzowskimi Let’s Play Częstochowa  na swoim koncie ma również wygraną w Good Game League 2017 oraz drugie miejsce w Pucharze Polski Cybersport.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MidOne uhonorowany tytułem Mercedes-Benz MVP ESL One Hamburg

Wczoraj został rozegrany wielki finał ESL One Hamburg 2018. Po zaciętej serii Bo5 po zwycięstwo sięgnął Team Secret z Michałem "Nishą" Jankowskim w sk...

>