STS
Izak
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Broadcaster Royale: OMEN Challenge zakończony. Polacy w środku klasyfikacji końcowej

Finały rozgrywanego podczas tegorocznego TwitchConu Broadcaster Royale: OMEN Challenge są już historią. W zawodach udział wzięło łącznie czterech Polaków: Piotr „izak” Skowyrski, Paweł „Leh” Lehmann, Mateusz „PAGO” Pągowski oraz Michał „KnorkiS” Bławat. Reprezentanci Polski ostatecznie nie zdołali powalczyć o czołowe miejsca i zakończyli zmagania w środku tabeli.

Pierwszy duet, czyli izak oraz Leh, koniec końców uplasowali się na 33. pozycji w rankingu. Polakom udało się zgarnąć 55 punktów, za co organizatorzy nagrodzili ich kwotą 4 000 dolarów. Jeżeli chodzi o drugą parę, to możemy tutaj mówić o nieco lepszym rezultacie. PAGO oraz KnorkiS zakończyli Broadcaster Royale: OMEN Challenge na 28. miejscu w zestawieniu, dzięki czemu wzbogacili się o 4 500 dolarów.

W przypadku Michaela „shrouda” Grześka i jego kompana możemy mówić o sporym zaskoczeniu. Po trzech dniach rywalizacji duet znalazł się na dalekiej, 61. pozycji w tabeli. Taki wynik z pewnością zadziwił fanów obu zawodników, wszak zarówno shroud, jak i Just9n to niesamowicie utalentowani zawodnicy, którzy rozegrali już tysiące potyczek w PUBG, z czego spora ich część to właśnie gry duo. W puli nagród turnieju znalazło się 300 000 dolarów, lecz nawet zawodnicy, którzy zajęli ostatnie miejsce otrzymali 4 000 dolarów – nie inaczej było w przypadku shrouda i Just9na

Triumfatorem zawodów okazał się być duet profesjonalnej organizacji esportowej, Chaos E.C. PaG3 oraz ewangg zdołali uzbierać w sumie aż 84 punktów, dzięki czemu wyprzedzili konkurencję i zgarnęli 8 000 dolarów. Pełną klasyfikację końcową możecie znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SEMPHIS wyląduje na ławce rezerwowych Envy?

Włodarze Teamu Envy raczej nie tak wyobrażali sobie swój powrót na scenę Counter-Strike'a. Formacja, która w przeszłości sięgała po triumf na Majorze...