fot. Riot Games

Zawodnicy Invictus Gaming wybrali postacie do mistrzowskich skórek

Wczoraj po raz pierwszy w historii League of Legends na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Świata stanęli reprezentanci regionu Chin. Invictus Gaming bez większego problemu uporało się z broniącym honoru Zachodu Fnatic, wygrywając w trzech dość jednostronnych starciach. Jak co roku, mistrzowie świata najprawdopodobniej zostaną uhonorowani specjalnie przygotowanymi skórkami do wybranych przez nich bohaterów. Jakie postacie w przyszłym roku zostaną oznaczone znakiem iG?

Podczas oficjalnej konferencji prasowej nowi mistrzowie świata zostali zapytani o to, jakich bohaterów chcieliby zobaczyć w barwach Invictus Gaming. Niektórzy zawodnicy wciąż nie są do końca pewni i nadal się wahają, lecz mimo wszystko podzielili się swoimi wyborami. Poniżej prezentujemy wszystkich wybranych przez zawodników iG bohaterów:

Pozycja Zawodnik Wybrany bohater
Top Kang „TheShy” Seung-Lok Aatrox/Fiora
Top (Sub) Lee „Duke” Ho-Seong Irelia
Jungle Gao „Ning” Zhen-Ning Camille
Mid Song „Rookie” Eui-Jin Akali/LeBlanc
Bot Yu „JackeyLove” Wen-Bo Kai’Sa
Support Wang „Baolan” Liu-Yi Rakan

Co ciekawe, pierwszym wyborem JackeyLove’a był Draven, lecz z racji tego, że podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Chińczyk ani razu nie wyciągnął na Wielkiego Oprawcy na Summoner’s Rift, Riot Games nie przygotuje dla niego mistrzowskiej skórki. Wobec tego JackeyLove postanowił wybrać jedną z najnowszych bohaterek w League of Legends, czyli Kai’Sę. Warto także zaznaczyć, że wybrane przez Invictus Gaming postacie nie posiadają jeszcze skórek z Mistrzostw Świata. Oczywiście za wyjątkiem Rakana, którego w ubiegłym roku wybrał wspierający Samsung GALAXY Jo „CoreJJ” Yong-In.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

phaze dołącza do Granit Gaming

Zaledwie dwóch tygodni potrzebował Wiktor "phaze" Skwarczyński, by znaleźć dla siebie nowego pracodawcę. Polak, który ma na swoim koncie współpracę m....