RAMZES666
fot. ESL

Drugi dzień The Kuala Lumpur Major za nami. Znamy pełną drabinkę play-offów

Drugi dzień zmagań w ramach The Kuala Lumpur Major zakończony. Wraz z jego zwieńczeniem poznaliśmy rozstrzygnięcia w grupach C oraz D, a razem z nimi pełną drabinkę drugiego etapu zmagań. Od teraz uczestnicy nie będą sobie mogli pozwolić na więcej błędów, bo w play-offach porażka w drabince przegranych oznacza definitywny koniec szans na mistrzostwo.

W zbiorze oznaczonym literą C nie było niespodzianki – pierwsze miejsce zajęło PSG.LGD nie oddając ani jednej potyczki. Po wygranych z Tigers i Fnatic chińsko-malezyjski zespół awansował do drabinki wygranych. Podobny los czekał formację Anuchę „Jabza” Jirawonga, która w decydującym meczu nie dała większych szans Tygrysom. Zwycięzca pierwszego Minora nie jest jednak w najgorszej sytuacji, bowiem w starciu przegranych okazał się lepszy od Gambit Esports i to droga Rosjan w dalszej części turnieju będzie cięższa.

Grupa C

Pierwsza runda 

3:00 PSG.LGD 2:0 Tigers BO3
3:00 Fnatic Fnatic 2:0 Gambit Esports BO3

Mecz wygranych

6:00 PSG.LGD 2:0 Fnatic Fnatic BO3

Mecz przegranych

8:20 Tigers 2:1 Gambit Esports BO3

Mecz decydujący

12:30 Fnatic Fnatic 2:0 Tigers BO3

Walka w zestawieniu D była już znacznie bardziej wyrównana. Tylko jedno starcie zakończyło się wynikiem 2:0 – takim rezultatem w meczu pierwszej rundy Forward Gaming pokonał paiN X. To brazylijsko-amerykański skład zamknął tabelę po porażce z Alliance, natomiast fotel lidera objęło Virtus.pro. W starciu o drugie miejsce między Forward Gaming i Alliance lepszy okazał się zespół z Europy, dzięki czemu w play-offach jedna porażka nie będzie oznaczała jego eliminacji z turnieju. Takiego luksusu nie mają Saahil „UNiVeRsE” Arora i kompani.

Grupa D

Pierwsza runda 

3:00 Virtus.pro 2:1 Alliance BO3
3:00 Forward Gaming Forward Gaming 2:0 paiN X BO3

Mecz wygranych

6:00 Forward Gaming Forward Gaming 1:2 Virtus.pro BO3

Mecz przegranych

10:00 paiN X 1:2 Alliance BO3

Mecz decydujący

14:00 Forward Gaming Forward Gaming 1:2 Alliance BO3

Faza grupowa zakończona, a więc czas na play-offy. Już jutro czekają nas cztery kolejne mecze – po dwa z drabinki wygranych oraz przegranych. Na początek w akcji zobaczymy Michała „Nishę” Jankowskiego i jego Team Secret. Starcie zespołu naszego rodaka z Vici Gaming rozpocznie się już w bardziej przystępnej dla polskich fanów godzinie, bowiem o 6:00 rano zamiast trzy godziny wcześniej jak dotychczas.

Transmisję z The Kuala Lumpur Major będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa jak również na oficjalnym, anglojęzycznym kanale. Pełny harmonogram oraz drabinkę pierwszego Majora w sezonie 2018/2019 Dota Pro Circuit znajdziecie na stronie internetowej turnieju.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już w nocy poznamy obu finalistów IEM Chicago 2018

Ostatni w tym roku turniej z serii Intel Extreme Masters coraz bliżej rozstrzygnięcia. W Chicago ostały się już tylko cztery drużyny, ale dziś w nocy...

>