fot. PACT

PACT triumfuje podczas Rainbow Six Masters League!

Lanowe finały Rainbow Six Masters League już za nami. Zaskoczenia nie było, gdyż po końcowy triumf sięgnął PACT, który na przestrzeni obu dni nie przegrał ani jednego spotkania, zaś w wielkim finale po raz drugi ograł Invicta Gaming.

Oskar „Magic” Skowronek i spółka od początku wydawali się być głównymi faworytami do zwycięstwa i ostatecznie nie zawiedli. Trzeba jednak zaznaczyć, że uczestnicy Challenger League nie zdominowali rozgrywek i nie robili na serwerze co tylko im się żywnie podobało. Już na inaugurację podopieczni PACT stoczyli bowiem ciężki bój z Invicta, który co prawda zamknął się w dwóch mapach, ale na obu potrzebne były dogrywki. Zresztą, nie był to jedyny moment, gdy ktoś postawił zdecydowany opór faworytom.

Również drugiego dnia występująca ze zmiennikiem formacja miała kilka problemów. W finale drabinki wygranych na przykład straciła nawet jedną mapę – podczas potyczki w Oregonie Invizy Esport zdołało doprowadzić do dodatkowych rund, po których zgarnęło mapę. Niemniej pozostałe dwa starcia padły już łupem Skowronka i jego kolegów, którzy tym samym awansowali do wielkiego finału. A tam ponownie przyszło im zmierzyć się z Invictą, która nadal starała się oprzeć, ale koniec końców i tak musiała uznać wyższość przeciwników.

Końcowy układ drabinki prezentuje się następująco:

Półfinał UB Finał UB Wielki finał
Invicta Gaming 0
PACT 2 PACT 2
Invizy Esport 1
Valkiria Gaming 0 PACT 3
Invizy Esport 2
Pierwsza runda LB Finał LB
Invicta Gaming 0
Invizy Esport 0
Invicta Gaming 2
Invicta Gaming 2
Valkiria Gaming 0

Z kolei końcowa klasyfikacja Rainbow Six Masters League wraz z dokładnym podziałem puli pieniężnej wyglądają tak:

1. PACT 10 000 zł
2. Invicta Gaming 5 000 zł
3. Invizy Esport 5 000 zł
4. Valkiria Gaming
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

device z tytułem MVP Intel Extreme Masters Chicago!

Intel Extreme Masters Chicago był kolejnym turniejem potwierdzającym dominację Astralis na światowej scenie Counter-Strike'a. Fakt ten najdobitniej po...

>