Vici Gaming Fade
fot. ESL/Adela Sznajder

Cztery zespoły jutro pożegnają się z The Kuala Lumpur Major

Dotychczas z The Kuala Lumpur Major pożegnały się cztery formacje – paiN Gaming, Tigers, Team Aster i Gambit Esports. Już jutro, podczas kolejnego dnia rywalizacji to grono powiększy się dwukrotnie. Czekają nas bowiem cztery spotkania w drabince przegranych.

Na początek do walki staną TNC Predator i Alliance. Choć pierwsza z wymienionych drużyn zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie utrzymała się w grze dzięki przekonywującemu zwycięstwu nad paiN Gaming. Alliance z kolei musiało uznać wyższość PSG.LGD w górnej drabince i od tego momentu walczy o utrzymanie. Podobnie sprawa ma się w drugim meczu, w którym finalista ESL One Hamburg, Vici Gaming podejmie brazylisko-amerykańską piątkę – paiN X.

Około 9:00 J.Storm, które dzisiaj po zaciętej batalii wyeliminowało Team Aster, zmierzy się z Fnatic. Zespół Anuchy „Jabza” Jirawonga nie dał rady Virtus.pro i podzielił los TNC oraz Vici. Na koniec dnia w akcji zobaczymy jedynego lidera swojej grupy podczas pierwszego etapu, który już spadł do drabinki przegranych – Evil Geniuses. Artour „Arteezy” Babaev i spółka o awans do kolejnej rundy powalczą z Forward Gaming.

Tak wygląda harmonogram jutrzejszych zmagań w The Kuala Lumpur Major:

Wtorek, 13 listopada

Drabinka przegranych

3:00 TNC Predator vs Alliance BO3
6:00 Vici Gaming vs paiN X BO3
9:00 Fnatic Fnatic vs J.Storm BO3
12:00 Evil Geniuses vs Forward Gaming Forward Gaming BO3

Polskojęzyczna transmisja będzie dostępna na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa, zaś anglojęzyczna na oficjalnym kanale organizatora. Więcej informacji dotyczących The Kuala Lumpur Major znajdziecie na stronie internetowej turnieju.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro i AGO poza czołową 30 rankingu HLTV!

Jeśli komuś doskwiera złe samopoczucie i dobija jesienna aura, lepiej niech nie otwiera najnowszego rankingu portalu HLTV. W notowaniu z 12 listopada...