fot. ESL/Adela Sznajder

Cztery drużyny odpadają z The Kuala Lumpur Major

Główni faworyci The Kuala Lumpur Major 2018 wciąż czekają na swoje drugie pojedynki w drabince wygranych, podczas gdy dolna część tego zestawienia walczy o przetrwanie w turnieju. Oczywiście nie wszystkim może się ta sztuka udać i dziś z rywalizacją pożegnały się cztery kolejne formacje. Nad dzisiejszymi zwycięzcami wciąż wisi jednak topór, bowiem to właśnie te zespoły zmierzą się jutro w następnych meczach eliminacyjnych.

Na pewno nie tak swoją przygodę z play-offami malezyjskiego Majora wyobrażało sobie Alliance. Europejska drużyna zakończyła zmagania w grupie D na dobrym, drugim miejscu, ale w fazie pucharowej kompletnie pogubiła się i bez wygranej mapy została wyeliminowana. Uczestnicy ESL One Hamburg dziś uznać musieli wyższość filipińskiego TNC Predator. W kolejnym pojedynku obyło się bez niespodzianki, bo Vici Gaming potwierdziło przyzwoitą dyspozycję i rozprawiło się z paiN X. Chińska piątka z pewnością marzy o powtórzeniu sukcesu z Niemiec, gdzie zdobyła wicemistrzostwo ESL One, jednak nie może już sobie pozwolić na żadną wpadkę. Dwie następne batalie nie były już tak jednostronne, a ich triumfatorów poznaliśmy dopiero po trzech pełnych mapach. W ostatecznym rozrachunku niedawno powstałe J.Storm po zaciętym boju uległo Fnatic, natomiast Forward Gaming przegrało z Evil Geniuses.

Tak prezentuje się komplet dzisiejszych wyników w ramach The Kuala Lumpur Major:

Wtorek, 13 listopada

Druga runda drabinki przegranych

3:00 TNC Predator 2:0 Alliance BO3
6:00 Vici Gaming 2:0 paiN X BO3
9:00 Fnatic Fnatic 2:1 J.Storm BO3
12:00 Evil Geniuses 2:1 Forward Gaming Forward Gaming BO3

Polskojęzyczna transmisja z azjatyckiej imprezy dostępna jest na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa, zaś anglojęzyczna na oficjalnym kanale organizatora. Więcej informacji dotyczących The Kuala Lumpur Major znajdziecie na stronie internetowej turnieju.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szósta runda zmagań w ramach SUPER GAME e-sport w Krzeszowicach

SUPER GAME e-sport nie zwalnia tempa i przenosi się do Krzeszowic. To właśnie tam już w najbliższy weekend odbędzie się szósta runda zmagań, których s...