fot. Riot Games

SK telecom T1 szykuje się do rewolucji kadrowej

Jak powszechnie wiadomo, ostatnie miesiące na scenie League of Legends nie są udane dla legendarnego SK telecom T1. Choć na koncie tej organizacji znajdują się aż trzy mistrzostwa świata, to w 2018 roku nie udało jej się zdobyć żadnej statuetki, a nawet zakwalifikować się na najważniejszy turniej w sezonie. W związku z tym SKT już w najbliższych tygodniach ma zdecydować się na rewolucję w swoim składzie.

Według informacji podanej przez koreański portal Inven, aż trzech zawodników ma już wkrótce pożegnać się z SK telecom T1. Redakcja nie poinformowała jednak, którzy gracze będą musieli szukać sobie nowej drużyny, lecz wydaje się, że bezpieczni są Park „Untara” Ui-jin, Kang „Blank” Sun-gu oraz Lee „Effort” Sang-ho, gdyż ich kontrakty kończą się dopiero w przyszłym roku. Informator podaje także, że w tym tygodniu powinniśmy poznać zawodników, którzy będą występować w pierwszym składzie trzykrotnych mistrzów świata.

Mimo że nie wiadomo kto dokładnie opuścić ma zespół, wiele mówi się o tym, że organizacja chce pozyskać nowego leśnika. Na celowniku miał znaleźć się Han „Peanut” Wang-ho, który reprezentował już barwy SKT T1, jednak obecna drużyna junglera, Kingzone DragonX, potwierdziła, że nie prowadzi obecnie żadnych rozmów dotyczących tego transferu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują drugie otwarte eliminacje do WESG. Kto dołączy do Virtus.pro w krajowym finale?

Dziś druga i jednocześnie ostatnia szansa, by dostać się do finału polskich eliminacji do World Electronic Sports Games 2018. Już o 16:00 bowiem start...