STS
fot. ESL

Startują drugie otwarte eliminacje do WESG. Kto dołączy do Virtus.pro w krajowym finale?

Dziś druga i jednocześnie ostatnia szansa, by dostać się do finału polskich eliminacji do World Electronic Sports Games 2018. Już o 16:00 bowiem startuje druga odsłona otwartego etapu zmagań, w której o dołączenie do Virtus.pro powalczy niemal cała krajowa czołówka. W akcji zobaczymy m.in. AGO Esports, które może mówić o sporym niedosycie – wszak to […]

Dziś druga i jednocześnie ostatnia szansa, by dostać się do finału polskich eliminacji do World Electronic Sports Games 2018. Już o 16:00 bowiem startuje druga odsłona otwartego etapu zmagań, w której o dołączenie do Virtus.pro powalczy niemal cała krajowa czołówka.

W akcji zobaczymy m.in. AGO Esports, które może mówić o sporym niedosycie – wszak to Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka polegli kilka dni temu z Virtusami, przez co nadal są dalecy od wyjazdu na chińską imprezę. Swój udział potwierdził również zyskujący coraz większą rzeszę sympatyków miks MIKSTURA, w którym znajdziemy m.in. Pawła „byaliego” Bielińskiego czy też Macieja „Luza” Bugaja. A to dopiero początek, bo na swoją szansę liczą także m.in. Team Kinguin, PACT, PRIDE oraz x-kom. W sumie lista chętnych w momencie pisania tego tekstu liczyła czterdzieści drużyn, ale niewykluczone, że od jego publikacji do stawki dołączyły jeszcze kolejne.

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem będzie można oglądać na prywatnym kanale Krzyśka „KXN-a” Szymczaka, który znajduje się pod tym adresem. Przypomnijmy, że celem otwartego etapu eliminacji jest wyłonienie drugiego zespołu, który w nieokreślonym jeszcze terminie podejmie Virtus.pro w krajowym finale BO3. Zwycięzca tego spotkania w marcu przyszłego roku uda się do Chongqingu, by tam wystąpić na WESG 2018 – turnieju z łączną pulą nagród w wysokości 890 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kt Rolster Mata

Mata opuszcza KT Rolster

Karuzela transferowa na scenie League of Legends nabiera tempa. Choć wielu zawodnikom już za kilka dni skończy się kontrakt, to wiele organizacji już...