fot. Blizzard

Hangzhou Spark kolejnym nowym uczestnikiem Overwatch League

Poznaliśmy szóstą już drużynę, która przed startem drugiego sezonu Overwatch League dołączyła do rozgrywek. Jest nią Hangzhou Spark, czyli czwarty już reprezentant Chin w najbardziej prestiżowej lidze na scenie Overwatcha.

Zlokalizowany w prowincji Zhejiang zespół przywdziewać będzie różowe barwy, które łączyć się będą z bielą oraz błękitem. Takie połączenie kolorów, jak możemy wyczytać w oświadczeniu, ma symbolizować szybko rozwijające się miasto Hangzhou. Z kolei użyte w nazwie słowo „Spark” ma odnosić się do niesamowitej prędkości i energii oraz być swego rodzaju zaprezentowaniem kreatywnej natury marki Bilibili. A co ma z tym wspólnego chińska platforma Bilibili? Otóż to właśnie ona formalnie pełni rolę właściciela nowo powstałej formacji.

Po dwumiesięcznych przygotowaniach możemy wreszcie z dumą zaprezentować światu Hangzhou Spark. Jesteśmy podekscytowani faktem, że możemy również pokazać dwóch bohaterów Overwatch w skórkach Sparks. Mamy nadzieję, że fani pokochają różowego Żniwiarza i Winstona – przyznał Rui Chen, prezes Bilibili. – Obsadziliśmy miejsca w naszej drużynie zawodnikami oraz trenerami klasy światowej. Jesteśmy pewni naszej drużyny i z ekscytacją oczekujemy rozpoczęcia sezonu 2019. Mamy również nadzieję, że fani będą nadal tworzyć jeszcze bardziej ekscytujące treści oraz kontaktować się ze sobą w społeczności Bilibili – dodał.

Drugi sezon Overwatch League wystartuje 14 lutego, czyli niemal pięć miesięcy po zakończeniu sezonu pierwszego. W sumie weźmie w nim udział dwadzieścia drużyn, które walczyć będą o mistrzowski tytuł, który w pierwszej edycji zdobyło London Spitfire.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
The International 6

Kiedy zarabiasz swój pierwszy miliard. Rekordowy przychód światowego esportu

Jeszcze kilka lat temu trudno było wyobrazić sobie podobny scenariusz. Według raportu firmy doradczej Deloitte „Continue to Play” oraz „Digital media...