Wygląda na to, że Fragsters poradziło sobie z problemem, o którym dowiedzieliśmy się wczoraj. Przypomnijmy, że duńska formacja ma dziś rozpocząć zmagania w ramach DreamHack Open Atlanta 2018, okazało się jednak, że jeden z jej graczy nie może przylecieć do Stanów Zjednoczonych z uwagi na zawirowania zdrowotne.

Mowa tutaj o Lucasie "Bubskim" Andersenie, który w długiej wiadomości opowiedział o kłopotach, z którymi ostatnimi czasy musiał się borykać. Dopiero teraz jednak stało się jasne, że miejsce niedysponowanego 20-latka zajmie Kevin "HS" Tarn, który z uwagi na fakt, że impreza startuje już o godzinie 18:00 polskiego czasu, nie będzie miał zbyt wielu możliwości, by jakkolwiek przygotować się do czekającego go wyzwania. – Dotrę na miejsce na dwie godziny przed meczem, mam więc nadzieję, że wszystko się uda – przyznał sam Estończyk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tarn to były zawodnik m.in. Rogue, PENTA Sports oraz OpTic Gaming. Od maja tego roku jest on natomiast związany z Tempo Storm, wraz z którym wystąpił m.in. na Moche XL Esports w Portugalii. Od dłuższego czasu jednak ekipa estońskiego zawodnika bryka się z poważnymi problemami kadrowymi, przez co od wielu miesięcy nie było możliwości, by zobaczyć ją na jakimkolwiek lanie. Nadchodzący DreamHack będzie więc dla HS-a pierwszą od dawna okazją, by zaprezentować się publiczności na żywo.

W tej sytuacji skład Fragsters podczas DreamHack Open Atlanta 2018 będzie prezentować się następująco:

  • Martin „stavn” Lund
  • Jacob „dragoNfly” Lund
  • Nicolai „torben” Amorim
  • Ismail „refrezh” Ali
  • Kevin "HS" Tarn – zmiennik
  • Thomas „Lifedance” Lund – trener