SMITE eUnited
fot Esports Source/Matt Ray

Pole bitwy bogów znów rozgorzeje. Pora na Mistrzostwa Świata SMITE!

Minęło ponad dziesięć miesięcy od kiedy najlepsze drużyny SMITE walczyły o tytuł najlepszej na świecie. Wtedy najlepsze okazało się eUnited, które w ciągu trzech spotkań tylko raz oglądało upadek swojego Tytana. Dzisiaj Ben „Benji” McKinzey i kompani rozpoczną walkę o obronę tego zaszczytnego tytułu. Przed nami kolejna edycja SMITE World Championship!

Oprócz eUnited w akcji zobaczymy między innymi szukający okazji do rewanżu za poprzedni finał Team RivaL. Ta nadarzy się, jeśli obydwie formacje zwyciężą swoje ćwierćfinały. Cięższe zadanie stoi przed RivaL, które zmierzy się z wicemistrzem jesiennych europejskich rozgrywek – NRG Esports. eUnited natomiast o półfinał stanie do walki z Trifecta, czyli czwartą drużyną NA SPL Fall. Zespół Samuela „sam4soccer2” Waxmana dopiero w kwalifikacjach ostatniej szansy wywalczył sobie miejsce w SWC i to po aż czterech meczach w drabince przegranych.

Zmagania SMITE World Championship zostaną rozegrane w drabince pojedynczej eliminacji. W turnieju wezmą udział po cztery formacje z Ameryki Północnej oraz Europy, przy czym połowa z nich zakwalifikowała się poprzez SWC Qualifier, gdzie w akcji oglądaliśmy również m.in. z Brazylii, Ameryki Łacińskiej oraz południowo-wschodniej Azji. Ćwierćfinały zostaną rozegrane w formacie Bo3, zaś trzy pozostałe mecze w Bo5.

Tak wygląda drabinka SMITE World Championship:

Ćwierćfinały Półfinały Wielki finał
16.11, godz. 17:15 | Bo3
Dignitas 0 17.11, godz. 17:15 | Bo5
Spacestation Gaming 0 TBD 0
16.11, godz. 20:00 | Bo3 TBD 0
Splyce Splyce 0 18.11, godz. 22:00 | Bo5
Obey Alliance 0 TBD 0
16.11, godz. 22:45 | Bo3 TBD 0
eUnited 0 17.11, godz. 21:00 | Bo5
Trifecta Trifecta 0 TBD 0
17.11, godz. 1:30 | Bo3 TBD 0
NRG Esports 0
Team RivaL 0

Transmisja ze SMITE World Championship będzie dostępna pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na`Vi zgarnia ostatnie zaproszenie na BLAST Pro Series Lisbon 2018

Znamy już komplet ekip, które w połowie grudnia pojawią się w Lizbonie, by powalczyć o triumf w ostatnim w tym roku turnieju z serii BLAST Pro Series....

>