Team Secret Nisha
fot. ESL/Adela Sznajder

The Kuala Lumpur Major na finiszu. Jutro przedostatni dzień zmagań

Już tylko dwa dni dzielą nas od wyłonienia mistrza pierwszego Majora w tym sezonie Dota Pro Circuit. Na placu boju pozostało pięć formacji, a wśród nich Team Secret Michała „Nishy” Jankowskiego. Ekipa naszego rodaka dzisiaj pokonała PSG.LGD, ale nie może spocząć na laurach, bowiem już jutro czeka ją starcie z Virtus.pro o wielki finał The Kuala Lumpur Major.

Nim jednak zobaczymy Nishę i jego kompanów w akcji, rozegrane zostaną dwa pojedynki w drabince przegranych. Na początek wspomniane już PSG.LGD podejmie Evil Geniuses. Przegrany tego spotkania będzie musiał zadowolić się 60 tysiącami dolarów i 900 punktami DPC. Zwycięzca natomiast zaraz po tym stanie do walki Ninjas in Pyjamas w walce o finał drabinki przegranych.

Po tych dwóch meczach w akcji zobaczymy finalistów drabinki wygranych, czyli Team Secret i Virtus.pro. Obydwie formacje ostatni raz w szranki stanęły dość niedawno, bowiem jeszcze podczas ESL One Hamburg 2018. Wtedy zmierzyły się dwa razy – w meczu pierwszej rundy drabinki wygranych lepsi byli Virtusi, ale podczas starcia tych drużyn w finale drabinki przegranych to Team Secret sięgnęło po zwycięstwo. Dla rosyjsko-ukraińskiej piątki będzie to więc okazja do rewanżu za przerwanie przez Secret jej serii triumfów w turniejach z cyklu ESL One. Mimo to Secret z pewnością nie pozwoli na to łatwo – zespół Nishy jako jedyny podczas Majora nie oddał jeszcze ani jednej potyczki.

Sobota, 17 listopada

Drabinka przegranych

5:00 PSG.LGD vs Evil Geniuses Bo3
8:00 Ninjas in Pyjamas vs PSG.LGD/Evil Geniuses Bo3

Drabinka wygranych

11:00 Team Secret vs Virtus.pro Bo3

Transmisję z The Kuala Lumpur Major będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa oraz na oficjalnej transmisji. Po więcej informacji dotyczących pierwszego Majora tego sezonu DPC zapraszamy na stronę internetową turnieju.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Azjatycki Minor jednak nie dla cranka – ekipa Polaka odpada w finale eliminacji MEA

Jeszcze do niedawna wydawało się, że nadchodzący azjatycki Minor zyska dodatkowy smaczek poprzez obecność zawodnika z... Polski. Niestety jednak ekipa...