NoSmite
fot. Blizzard

Pierwsi gracze zasilają Hangzhou Spark

Wczoraj najnowszy nabytek Overwatch League, Hangzhou Spark, zaprezentował nam swój sztab szkoleniowy. Na tym jednak nie koniec, bo dziś chińscy włodarze potwierdzili również pozyskanie pierwszych graczy, którzy będą reprezentować barwy ich ekipy w nadchodzącym sezonie OWL.

Już za kilka tygodni pod banderą zespołu z prowincji Zhejiang zobaczymy Xu „guxue” Qiulina, który całkiem niedawno miał okazję zaprezentować się szerszej publice przy okazji Overwatch League. Zaledwie 18-letni tank znalazł się bowiem w kadrze reprezentacji Chin, wraz z którą dotarł aż do wielkiego finału. Przez całą swoją dotychczasową karierę związany był natomiast z LGD Gaming i to właśnie z tą ekipą mógł dwukrotnie świętować wicemistrzostwo chińskiego Overwatch Contenders.

Drugi nowo zatrudniony zawodnik to również tank, ale z Korei Południowej rodem. Da-un „NoSmite” Jeong, bo o nim tu mowa, to stary znajomy pierwszego trenera Spark, Muho „Maska” Lee. Obaj panowie mieli przez pewien czas okazję współpracować w X6-Gaming i wspólnie sięgnęli m.in. po triumf w pierwszym tegorocznym sezonie koreańskiego Contenders, a także rywalizowali w prestiżowym Overwatch APEX Season 4.

W tej sytuacji skład Hangzhou Spark prezentuje się następująco:

  • Xu „guxue” Qiulina
  • Da-un „NoSmite” Jeong
  • Muho „Mask” Lee – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wieczorem poznamy wszystkich półfinalistów DreamHack Open Atlanta 2018

Ghost Gaming i compLexity Gaming mogą już być pewne gry w fazie pucharowej DreamHack Open Atlanta 2018. Nadal wolne pozostały jednak dwa półfinałowe s...

>