fot. Blizzard

Adora i Ria kolejnymi nabytkami Hangzhou Spark

Włodarze Hangzhou Spark nie zwalniają tempa i trzeci dzień z rzędu raczą nas ogłoszeniem dotyczącym składu formacji na nadchodzący drugi sezon Overwatch League. Zaczęło się od sztabu szkoleniowego, potem było dwóch tanków, dziś natomiast skład chińskiej formacji zasilili DPS oraz flex.

Za małe zaskoczenie można uznać przenosiny Park „Rii” Seong-Wooka. Wszak Koreańczyk to trzeci już były pracownik X6-Gaming, który zawitał pod skrzydła Spark – wcześniej do zespołu trafili również Jeong „NoSmite” Da-un oraz pełniący rolę trenera Lee „Mask” Mu-ho. Cała ta trójka w maju tego roku wspólnie sięgnęła po triumf w pierwszej tegorocznej edycji koreańskiego Overwatch Contenders, ale na tym sukcesy samego Parka się nie kończą. Wszak Ria w przeszłości reprezentował również barwy RX Foxes, wraz z którym zajął czwarte miejsce w prestiżowym Overwatch APEX Season 4.

Takich sukcesów nie odnosił za to drugi z nowo pozyskanych, Kang „Adora” Jae-hwan. Wywodzący się również z Korei Południowej DPS dotychczas grywał tylko na rodzimej scenie, ale nie ma raczej czym się pochwalić. Latem ubiegłego roku, jeszcze pod banderą Nc Wolves, bezskutecznie walczył o awans do wspomnianego już Overwatch Apex, a i w obu tegorocznych sezonach Contenders ani razu nie dostał się choćby na podium. I o ile w maju jego Foxes było o krok od tego osiągnięcia, bo odpadło dopiero w ćwierćfinale, tak już w lipcu Kang wraz z resztą składu Seven nie przebrnęli nawet przez fazę grupową.

W tej sytuacji skład Hangzhou Spark prezentuje się następująco:

  • Xu „guxue” Qiulina
  • Jeong „NoSmite” Da-un
  • Kang „Adora” Jae-hwan
  • Park „Ria” Jae-hwan
  • Lee „Mask” Mu-ho – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sany

Najpierw exhie i soren, teraz także sany – były gracz iHG zawiesza swoją karierę

Gdy kilka miesięcy temu Illuminar Gaming wycofywało się ze sceny Counter-Strike'a, głównym pytaniem pozostawało co dalej stanie się z zawodnikami, któ...

>