fot. Blizzard

Hangzhou Spark kompletuje sześcioosobowy skład

Do grudnia każda nowo powstała drużyna Overwatch League musi skompletować liczący co najmniej sześć nazwisk skład. I Hangzhou Spark się to udało, bowiem chińska formacja potwierdziła pozyskanie dwóch kolejnych zawodników, tym samym powiększając swoją koreańską kolonię.

W nadchodzącym sezonie OWL barwy ekipy z prowincji Zhejiang reprezentować będzie Kyeong-bo „GodsB” Kim, który mimo zaledwie 22 lat zdołał zgromadzić już spore doświadczenie. Na swoim koncie ma on bowiem m.in. udział w dwóch edycjach prestiżowego Overwatch APEX Season 4, zaś w tym roku mógł wraz z X6-Gaming świętować triumf w pierwszej tegorocznej edycji koreańskiego Overwatch Contenders. Ten ostatni sukces osiągnął zresztą razem z Seong-Wookiem „Ria” Parkiem i Da-unem „NoSmitem” Jeongiem, z którymi spotka się także w Hangzhou.

Drugi nowo pozyskany gracz, Jun-Ki „Bazzi” Park, również nie jest w swoim kraju zawodnikiem kompletnie anonimowym, ale nie może pochwalić się aż takimi osiągnięciami, jak GodsB. Młody DPS od marca ubiegłego roku związany był z Seven, pod banderą którego wygrał Open Division 2017. W Contenders jego zespół nie radził sobie jednak już tak dobrze i ani razu nie udało mu się przebić choćby do strefy medalowej. Co ciekawe, wcześniej do Spark zawitał również Jae-hwan „Adora” Kang, inny były członek formacji spod znaku cyfry siedem.

W tej sytuacji skład Hangzhou Spark prezentuje się następująco:

  • Xu „guxue” Qiulina
  • Jeong „NoSmite” Da-un
  • Kang „Adora” Jae-hwan
  • Park „Ria” Jae-hwan
  • Jun-Ki „Bazzi” Park
  • Kyeong-bo „GodsB” Kim
  • Lee „Mask” Mu-ho – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
KING-ZONE DragonX PraY

Peanut, PraY i GorillA oficjalnie zakończyli współpracę z KING-ZONE DragonX

Karuzela transferowa na profesjonalnej scenie League of Legends wkrótce rozpocznie się na dobre. Entuzjaści najbardziej prestiżowych rozgrywek popular...