Neeko Snowdown
fot. leagueoflegends.com

Zaprezentowano umiejętności Neeko! Poznajcie bliżej Ciekawskiego Kameleona

Jeszcze nie opadł kurz po filmiku, który ujawnił światu nową czempionkę uniwersum League of Legends, a już możemy poznać pełen wachlarz jej umiejętności. Nie ulega wątpliwości, że zmiennokształtna członkini plemienia Vastajów przynosi spory powiew świeżości na Summoner’s Rift. Poznajcie zatem bliżej Ciekawskiego Kameleona i zanurzcie się w kolorowym świecie Neeko, w którym rzeczy nigdy nie są takie, jakimi wydają się być.

Umiejętności Neeko

Bierna: Wrodzony Urok

Neeko może się zakamuflować, by wyglądać jak jeden z sojuszniczych bohaterów. Zadanie obrażeń wrogim bohaterom lub potworom, otrzymanie od nich obrażeń lub rzucenie Kwitnącego Wybuchu bądź Kolco-Plączek kończy iluzję i zwiększa czas odnowienia.

Q: Kwitnący Wybuch

Neeko rzuca nasionem na wybrany obszar. Nasiono następnie rozkwita i zadaje obrażenia wrogom. Jeżeli wybuch zabije wroga lub zada obrażenia bohaterowi bądź dużemu potworowi, nasiono rozkwitnie ponownie maksymalnie dwa razy.

W: Rozdzielnokształtna

Biernie: Co trzeci atak podstawowy rezonuje energią duchową i zadaje dodatkowe obrażenia magiczne oraz tymczasowo zwiększa prędkość ruchu Neeko.

Użycie: Neeko chwilowo znika z pola widzenia, stając się niewidzialna, zyskując prędkość ruchu i posyłając tymczasowego klona swojej obecnej postaci w wybranym kierunku.

E: Kolco-Plączki

Neeko ciska magiczną spiralą w wybranym kierunku, zadając obrażenia i chwilowo unieruchamiając wrogów, przez których spirala przeniknie. Ostatni trafiony bohater jest unieruchamiany na dłużej.

Jeżeli Kolco-Plączki trafią przynajmniej dwóch bohaterów, rośnie ich rozmiar, szybkość i czas działania unieruchomienia.

R: Skoczny Rozkwit

Neeko zaczyna gromadzić esencję duchową. Chwilę później wyskakuje w powietrze, zyskuje tarczę i spowalnia pobliskich wrogów, a przy lądowaniu wyzwala energię, ogłuszając wrogów na wybranym obszarze i zadając im ogromne obrażenia.

Kiedy Neeko jest zakamuflowana za pomocą Wrodzonego Uroku, wrogowie nie zauważą, jak ładuje tę umiejętność.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drobny spadek Kinguin w rankingu HLTV, Vitality wskakuje do czołowej trzydziestki

Miniony tydzień upłynął nam głównie pod znakiem DreamHack Open Atlanta, na której to imprezie nie wystąpiła ani jedna ekipa z szeroko pojętego topu. N...