fot. Riot Games

Faker pozostaje w SK telecom T1!

Ostatnie tygodnie były bardzo niepokojące dla fanów SK telecom T1. Z najbardziej utytułowaną drużyną z Korei Południowej pożegnało się aż siedmiu zawodników, w tym duet z dolnej linii, czyli Bae „Bang” Jun-sik oraz Lee „Wolf” Jae-wan. Niepewna była również przyszłość najpopularniejszego midlanera na świecie – Lee „Fakera” Sang-hyeoka. Dzisiaj jednak entuzjaści SKT T1 mogą odetchnąć z ulgą. Organizacja poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Fakerem na najbliższy sezon.

Razem z Fakerem w SK telecom T1 pozostaną również dwaj pozostali gracze z dolnej linii – grający na pozycji marksmana Han Gyeo-re oraz pełniący rolę wspierającego Lee „Effort” Sang-ho. Na chwilę obecną pewnym jest tylko, iż ta trójka będzie reprezentowała barwy SKT T1 podczas sezonu 2019.

Mimo przedłużenia kontraktów z trzema zawodnikami wciąż nieobsadzone są dwie pozycje – górna aleja i dżungla. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, to włodarze zespołu przymierzają się do zakontraktowania między innymi Kima „Khana” Dong-ha i Hana „Peanuta” Wang-ho z KING-ZONE DragonX. Powrót koreańskiego junglera do SKT T1 jest tym bardziej prawdopodobny biorąc pod uwagę zakończenie jego kontraktu z dotychczasowym pracodawcą.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ViCi nie zagra na Toyota Master Bangkok z powodu problemów wizowych

Do startu Toyota Master Bangkok 2018 pozostały już tylko niespełna dwa dni, a tymczasem dziś okazało się, że na liście uczestników dojdzie jeszcze do...