STS
Schalke 04 Nukeduck
fot. Riot Games

Nukeduck poza Schalke 04. Origen nowym pracodawcą Norwega?

Transferowa karuzela nie zwalnia tempa! Dzisiaj ogłoszeni dzisiaj uczestnicy nowej odsłony najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a w Europie szykują swoje formacje do walki o mistrzostwo LEC 2019. Roszady w składzie na nadchodzący sezon czekają między innymi Schalke 04, które dzisiaj zapowiedziało rozstanie z dotychczasowym midlanerem – Erlendem „Nukeduckiem” Holmem.


Choć na chwilę obecną nie wiadomo, gdzie Norweg spędzi najbliższy rok, wszystko wskazuje na to, że będzie to Origen. Taka informacja pojawiła się między innymi w oficjalnej bazie kontraktów graczy, gdzie Nukeduck figuruje jako zawodnik hiszpańskiej organizacji razem z Barneyem „Alpharim” Morrisem oraz Patrickiem „Sheriffem” Jirů. Co więcej, w zamieszczonym powyżej tweecie widnieje informacja, że Nukeduck zamieni Gelserkichen na Danię, a to właśnie duńska firma RFRSH Entertainment stała się właścicielem Origen.

To już drugi zawodnik, z którym najprawdopodobniej rozstanie się Schalke 04. Dzisiaj o rozpoczęciu poszukiwań nowej drużyny poinformował Oskar „Vander” Bogdan. Jedynym pewnym ogniwem jest Elias „Upset” Lipp, którego kontrakt z S04 obowiązuje jeszcze przez rok.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CoreJJ nowym graczem Teamu Liquid

Team Liquid nie kończy swoich wzmocnień. Po niedawnym transferze Nicolaja „Jensen” Jensena przyszedł czas na wymianę gracza wsparcia.  Jo "CoreJJ" Yon...