fot. Riot Games

CoreJJ nowym graczem Teamu Liquid

Team Liquid nie kończy swoich wzmocnień. Po niedawnym transferze Nicolaja „Jensen” Jensena przyszedł czas na wymianę gracza wsparcia.  Jo „CoreJJ” Yong-in, dotychczas reprezentujący barwy koreańskiego GEN.G oficjalnie został ogłoszony nowym supportem amerykańskiego zespołu.  CoreJJ najprawdopodobniej zastąpi swojego rodaka, Kima „Olleha” Joo-sunga dotychczas występującego na tej pozycji w TL.

View this post on Instagram

Welcome @corejangjeon to Team Liquid #LetsGoLiquid

A post shared by Team Liquid (@teamliquid) on

Formacja zza oceanu, mimo zdecydowanej dominacji w swoim regionie, nie osiągnęła sukcesów podczas tegorocznej edycji Mistrzostw Świata. Teoretycznie słabsze od nich podczas NA LCS, Cloud9 dotarło zdecydowanie wyżej, a ekipa Jake’a „Xmithiego” Puchero nie potrafiła pokonać azjatyckich zespołów. Wobec takiej postawy, nie zaskakuje ruch włodarzy Teamu Liquid. Amerykanie zdecydowali się na zawodnika, który dotychczas grał w jednej z najlepszych lig świata jaką jest koreańska LCK. Wydaje się on być idealnym wsparciem umożliwiającym osiągnięcie sukcesu na arenie międzynarodowej.

Jak niektórzy z nas pamiętają, CoreJJ reprezentował w swojej karierze jedną z najlepszych drużyn League of Legends. Wspólnie z zespołem Samsung Galaxy, bo o nim tu mowa, udało mu się zdobyć tytuł Mistrza Świata. Koreańczyk nie osiągał jednak w późniejszym czasie tak dużych sukcesów. Po porażce jakiej doznało Gen.G na Worldsach, kiedy to nie wyszło nawet z grupy, można było być pewnym roszad w tej ekipie. Jedną z takich zmian jest właśnie CoreJJ, który może, acz nie musi, być cennym wzmocnieniem dla TL.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
VandeR

Vander wolnym agentem od 2019 roku!

Zaskakujące oświadczenie ze strony polskiego supporta! Jeden z najwybitniejszych Polskich graczy League of Legends, Oskar "Vander" Bogdan, ogłosił, że...