Cinkrof
fot. LVP

Cinkrof z pozwoleniem na znalezienie nowej drużyny

Wraz z ogłoszeniem drużyn, które będą uczestniczyć w League of Legends European Championship, w internecie pojawiła się masa ogłoszeń dostępnych graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w najważniejszych rozgrywkach Starego Kontynentu. Nie inaczej jest w przypadku nadal związanego kontraktem z Movistar Riders Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego.

Mimo że Cinkrof nadal jest zawodnikiem uczestniczącego w LVP SuperLiga Orange Movistar Riders, otrzymał pozwolenie od organizacji na przejrzenie ewentualnych propozycji od innych zespołów. Co ciekawe, Rokicki jasno stwierdził, że chciałby uczestniczyć w testach do nowopowstałej ligi lub do roli inhouse suba, dzięki czemu mógłby trenować wspólnie z drużyną w gaming housie. Niemniej jednak Cinkrof nie zamyka się tylko na oferty z LEC, bowiem jest gotowy spróować swoich sił także w innych regionach.

Cinkrof ma za sobą dziewięć występów w EU LCS, które zanotował podczas wiosennego splitu 2017 roku jeszcze w barwach Origen. Z pewnością nie były to jednak mecze, które Polak wspomina z uśmiechem na twarzy, wszak jego drużynie nie udało się wygrać żadnego z nich. Podobnie zresztą było w Promotion Tournament, gdzie Origen najpierw uległo Misfits Academy, a następnie Giants Gaming. W zakończonym już sezonie 2018 Cinkrof występował z kolei w trykocie Movistar Riders. W hiszpańskich rozgrywkach Cinkrof prezentował się naprawdę solidnie i niejednokrotnie był chwalony przez ekspertów oraz społeczność, jednakże ani razu nie udało mu się zwyciężyć play-offów ligi.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Limitowana seria czerwonych podkładek ZOWIE G-SR-SE

Nowa, specjalna seria czerwonych podkładek ZOWIE G-SR-SE (RED) jest już dostępna w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 149 zł. Podkładki mają wymi...