Hanwha Life Esports wykonało kolejny krok w kierunku skompletowania składu na nadchodzący sezon LCK. Po zakontraktowaniu Kima "Moojina" Moo-jina włodarze skoncentrowali się na przebudowie górnej alei. I tak do HLE dołączyli dwaj nowi toplanerzy – grający dotychczas w Jin Air Greenwings Kim "SoHwan" Jun-yeong oraz były już zawodnik SK telecom T1 Park "Thal" Kwon-hyuk.

Oprócz nowych twarzy w sezonie 2019 w trykotach Hanwha Life zobaczymy również dotychczas znanych graczy. Swoje kontrakty przedłużyło bowiem aż pięciu zawodników – Kim "Lava" Tae-hoon, Moon "Clever" Won-hee, Gwon "Sangyoon" Sang-yun, Kim "Key" Han-gi oraz Kim "Asper" Tae-gi.

Na razie niepewna jest tylko przyszłość dwóch graczy, Kima "Bono" Gi-beoma oraz Kanga "Tempta" Myung-gu. Ich umowy dobiegły końca w poniedziałek, a póki co organizacja nie poinformowała o przedłużeniu ich lub rozstaniu z nimi. Inaczej sprawa ma się z Lee "Brookiem" Jang-hoonem, Heo "Lindarangiem" Man-heungiem oraz Yoonem "SeongHwanem" Seong-hwanem, z którymi HLE oficjalnie się pożegnało.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej: