STS
Mikyx
fot. Riot Games

G2 Esports sfinalizowało transfer Mikyxa?

Kilka dni temu informowaliśmy o potencjalnym dołączeniu Mihaela „Mikyxa” Mehle do G2 Esports jako nowego wspierającego. Dzisiaj serwis VPesports poinformował, że transfer ten doszedł do skutku i Słoweniec będzie reprezentował barwy ów organizacji w przyszłym roku.

Jeśli te doniesienia znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, to pod znakiem zapytania stanie przyszłość Kima „Wadida” Bae-ina w G2. Koreański support przez cały miniony sezon zajmował miejsce w składzie Samurajów razem z dawnym kompanem z ROCCAT – Petterem „Hjarnanem” Freyschussem.

Niewykluczone jednak, że Szwed również pożegna się z G2, bowiem wciąż nie została wyjaśniona potencjalna roszada Luki „Perkza” Perkovića na dolną aleję. Przypomnijmy, że według informacji przekazanych przez ESPN Esports Chorwat miałby objąć rolę marksmana, a jego miejsce na midzie miałby zająć sprowadzony z Fnatic Rasmus „Caps” Winther.

I choć transfer Mikyxa do G2 wciąż nie jest potwierdzony, to trudno jest dziwić się Mehle, że chce zmienić pracodawcę. Mógłby co prawda przedłużyć kontrakt z Misfits, ale ponieważ w ostatnim czasie do Królików dołączył Kang „GorillA” Beom-hyeon, trudno byłoby mu wywalczyć miejsce w składzie.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Peanut zostaje w Korei! Będzie najlepiej zarabiającym dżunglerem w LCK

Han "Peanut" Wang-ho trochę trzymał w nas niepewności, ale w końcu poznaliśmy dalsze losy 20-letniego dżunglera. Koreańczyk nie opuści swojej ojczyzny...