Solo
fot. Riot Games

Apollo, Solo i Hakuho oficjalnie w Echo Fox

Dzisiejszego poranka serwis Twin Galaxies poinformował o rzekomym transferze trójki zawodników Clutch Gaming do Echo Fox. Na potwierdzenie tych doniesień nie musieliśmy długo czekać. CG za pośrednictwem Twittera pożegnało się z Colinem „Solo” Earnestem, Apollo „Apollo” Pricem oraz Nickolasem „Hakuho” Surgentem.

Patrząc na wyniki obu formacji podczas minionego sezonu NA LCS można zastanawiać się, co kryje się za tymi transferami. W końcu to Clutch Gaming dwukrotnie kończyło split bliżej dna tabeli niż Echo Fox. Co więcej, obydwie drużyny miały dwie okazje spotkać się w meczu o formacie Bo5 i dwa razy bez straty mapy triumfowały Lisy.

Jednym z powodów takiej roszady może być chęć sprowadzenia dwóch zawodników nieposiadających statusu rezydenta. Co, biorąc pod uwagę ważny kontrakt z obecnym junglerem – Joshuą „Dardochem” Hartnettem, jest dość zaskakujące. Wakatem stoi na razie pozycja midlanera, bo trudno oczekiwać, aby miejsce w wyjściowym składzie miał zająć David „Yusui” Bloomquist.

O ile w Echo Fox nieobsadzona jest na chwilę obecną jedna pozycja, tak w Clutch Gaming tylko jeden zawodnik pierwszego składu ma ważny kontrakt. Jest nim grający w dżungli Nam „LirA” Tae-you.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Chiny zakazują dwóm zawodnikom udziału w The Chongqing Major

Już jutro rozpocznie się proces kwalifikacyjny do drugiego Majora trwającego sezonu Dota Pro Circuit – The Chongqing Major 2019. Dziś przyszłość azjat...

>