STS
fot. Riot Games

ESPN: Piątka Rogue już znana. Kikis oraz Wadid w składzie

Od kilku dni w świecie League of Legends krążyły plotki, jakoby Kim „Wadid” Bae-in miał odejść z G2 Esports. Powoli zaczynają się one potwierdzać, ponieważ według źródeł redaktora ESPN, Jacoba Wolfa, znajdzie się on w składzie Rogue na rok 2019. Wraz z Koreańczykiem w tej drużynie mają zagrać: Mateusz „Kikis” Szkudlarek, Kim „Profit” Jun-hyung, Chres „Sencux” Laursen oraz […]

Od kilku dni w świecie League of Legends krążyły plotki, jakoby Kim „Wadid” Bae-in miał odejść z G2 Esports. Powoli zaczynają się one potwierdzać, ponieważ według źródeł redaktora ESPN, Jacoba Wolfa, znajdzie się on w składzie Rogue na rok 2019. Wraz z Koreańczykiem w tej drużynie mają zagrać: Mateusz „Kikis” Szkudlarek, Kim „Profit” Jun-hyung, Chres „Sencux” Laursen oraz Martin „HeaQ” Kordmaa.

Plotki o odejściu Wadida z G2 zaczęły się pojawiać już dobrych kilka dni temu, kiedy Luka „Perkz” Perković zaczął rozgrywać swoje mecze w kolejce rankingowej na pozycji strzelca. Miała być to zapowiedź całkowitej reformy dolnej oraz środkowej alei w zespole Chorwata. Atmosfera stała się jeszcze bardziej napięta po odejściu Rasmusa „Capsa” Winthera z Fnatic. Jeśli plotki się potwierdzą, to bardzo możliwe, że zobaczymy go na środkowej alei w ekipie Perkza.

Dla Rogue wiosenny split LEC 2019 będzie debiutem na scenie League of Legends. Organizacja słynie ze swoich dywizji Counter-Strike’a oraz Rainbow Six Siege, ale nigdy nie miała do czynienia z Ligą Legend. Dzięki dostaniu się do systemu franczyzowego będzie mogła ona wystawić swój zespół w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie i zaznaczyć swoją obecność na profesjonalnej scenie.


Jeśli nie śledziliście rynku transferowego przez ostatnie kilka dni lub godzin, a chcecie być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat roszad zespołów, sprawdźcie poniższy link:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
V1per

V1per nowym toplanerem FlyQuest

Po roku spędzonym w Team Liquid Academy Omran "V1per" Shoura od teraz będzie występował w składzie drużyny z NA LCS. Nie będzie nią jednak TL, a FlyQu...