matislaw
fot. Ultraliga

R6T z drugą wygraną w grupie spadkowej Ultraligi. Dziś starcie iHG kontra Pompa

Wczorajszego wieczoru zakończył się kolejny dzień drugiej fazy organizowanych przez Polsat Games rozgrywek. Mimo niezbyt zadowalających wyników w pierwszym etapie Ultraligi, R-SIXTEAM najwidoczniej znalazł lek na swoje problemy, bowiem wczoraj pokonał faworyzowaną Wisłę Płock i na ten moment plasuje się na pierwszym miejscu w grupie spadkowej.

O wiele gorzej wygląda z kolei sytuacja Piasta Gliwice Esports, który wczoraj musiał przełknąć gorzką pigułkę, przegrywając z Valkiria Esports w słabym stylu. W tej chwili zespół Damiana „Dambaja” Bajora okupuje ostatnie miejsce w zestawieniu grupy spadkowej, ale nie oznacza to, że nie ma on szans na awans do play-offów.

W przypadku grupy mistrzowskiej nie doczekaliśmy się żadnej niespodzianki. Mimo że Szata Maga radziła sobie naprawdę dobrze i postawiła ogromny opór swoim rywalom, to jednak ostatecznie musiała uznać wyższość zawodników Illuminar Gaming. Nieco inaczej przebiegało spotkanie Akademii z Pompa Teamem, gdyż ekipa Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego bez większych problemów uporała się ze swoimi przeciwnikami, wpisując tym samym pierwsze zwycięstwo na swoje konto.

Wyniki wczorajszych spotkań Ultraligi:

Wtorek, 27 listopada
17:30 R-SIXTEAM 1:0 Wisła Płock Bo1 Gr. spadkowa
18:30 Szata Maga 0:1 Illuminar Gaming Bo1 Gr. mistrzowska
19:30 Valkiria Esports 1:0 Piast Gliwice Esports Bo1 Gr. spadkowa
20:30 Akademia 0:1 Pompa Team Bo1 Gr. mistrzowska

Dzisiejszego wieczoru czekają nas ostatnie starcia inauguracyjnego tygodnia drugiej fazy Ultraligi. Najciekawszym spotkaniem wieczoru zdecydowanie będzie mecz z udziałem Pompa Teamu oraz Illuminar Gaming. Swoisty klasyk polskiej sceny z pewnością przyciągnie ogrom fanów przed ekrany, zwłaszcza że obydwa zespoły w ostatnich tygodniach prezentują wysoką formę i na pewno dadzą z siebie wszystko, żeby udowodnić kto radzi sobie lepiej. Pompa Team pokazał już, że potrafi wygrywać z Illuminar w ultraligowym systemi Bo1, ale trzeba jednak pamiętać, że w ostatnim pojedynku w ramach Polskiej Ligi Esportowej to iHG poradziło sobie o wiele lepiej, wygrywając wówczas wynikiem 2:0.

Harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

Środa, 28 listopada
17:30 R-SIXTEAM vs Piast Gliwice Esports Bo1 Gr. spadkowa
18:30 Pompa Team vs Illuminar Gaming Bo1 Gr. mistrzowska
19:30 Valkiria Esports vs Wisła Płock Bo1 Gr. spadkowa
20:30 Szata Maga vs Akademia Bo1 Gr. mistrzowska

Transmisja z Ultraligi będzie dostępna w telewizji na kanale Polsat Games oraz w internecie na Twitchu oraz YouTube.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
byali Virtus.pro EPICENTER

AGO, MIKSTURA i x-kom pewne gry w play-offach PLE, M1 wystąpi w barażach

Podczas zakończonego wczoraj siódmego tygodnia zmagań w ramach grupy mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej poznaliśmy odpowiedzi przynajmniej na częś...