STS
invictus gaming
fot. Riot Games

Baolan odchodzi z Invictus Gaming. Ning przedłuża kontrakt

Choć nie minął miesiąc od podniesienia pucharu za zdobycie mistrzostwa świata przez graczy Invictus Gaming, dziś wiemy już, że skład jaki oglądaliśmy podczas tego turnieju nie przetrwa na kolejny sezon. Swoje odejście z organizacji ogłosił Wang „Baolan” Liu-Yi. Przedłużenie kontraktu potwierdził natomiast Gao „Ning” Zhen-ning. Do rozpoczęcia nowego sezonu LPL pozostało jeszcze dużo czasu, jednak […]

Choć nie minął miesiąc od podniesienia pucharu za zdobycie mistrzostwa świata przez graczy Invictus Gaming, dziś wiemy już, że skład jaki oglądaliśmy podczas tego turnieju nie przetrwa na kolejny sezon. Swoje odejście z organizacji ogłosił Wang „Baolan” Liu-Yi. Przedłużenie kontraktu potwierdził natomiast Gao „Ning” Zhen-ning.

Do rozpoczęcia nowego sezonu LPL pozostało jeszcze dużo czasu, jednak obecni mistrzowie świata już wiedzą, że muszą znaleźć nowego wspierającego. Baolan, który w Invictus Gaming grał od ponad dwóch lat, po zdobyciu najważniejszego trofeum na profesjonalnej scenie League of Legends ogłosił, że odchodzi z drużyny. W swoim oświadczeniu stwierdza jednak, że zrobi wszystko, aby w przyszłym roku ponownie wystąpić na Mistrzostwach Świata, a to oznacza, że już wkrótce powinniśmy poznać jego nowy zespół.

W zupełnie innej sytuacji znalazł się leśnik Invictus Gaming, Ning. Zdobywca tytułu najbardziej wartościowego zawodnika finału Mistrzostw Świata zdecydował się pozostać w zespole, będąc pierwszym graczem tej formacji, który przedłużył swój wygasający kontrakt. Do tej pory na taki krok nie zdecydowała się dwójka zawodników – Lee „Duke” Ho-seong oraz Song „Rookie” Eui-jin. Nieznana jest także przyszłość pozostałych graczy formacji, czyli Kanga „TheShy’a” Seung-loka, Yu „JackeyLove’a” Wen-Bo oraz Chena „Westa” Longa. Choć mają oni kontrakt obowiązujący do zakończenia następnego sezonu, to wydaje się, że w Invictus Gaming może dojść do kolejnych zmian po tym, jak z zespołem pożegnał się trener formacji, Kim „Kim” Jeong-soo.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

fot. Riot Games
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zestaw słuchawkowy dla graczy Sennheiser GSP 550 dostępny w Polsce

Sennheiser, wraz z końcem listopada, wprowadził na polski rynek nowy zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 550, dedykowany komputerom PC. Zaawansowane aku...