H2K Selfie
fot. Riot Games

Selfie w drużynie akademii! Której – tego Polak nie zdradził

Marcin „Selfie” Wolski ogłosił we wtorek, iż nie został zakontraktowany jako zawodnik głównego składu któregokolwiek uczestników z LEC. Nie oznacza to jednak, że nie będzie miał szansy występu w najbardziej prestiżowych rozgrywkach LoL-a. Dzisiaj polski midlaner poinformował o dołączeniu do akademii jednej z drużyn. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak nawet, czy chodzi o formację z Europy, czy Ameryki Północnej.

Pozostanie Wolskiego na Starym Kontynencie wcale nie jest oczywistą sprawą biorąc pod uwagę jego dotychczasową karierę. W przeszłości Selfie reprezentował między innymi barwy Tempo Storm walczącego wówczas w NA Challenger Series. Polski midlaner był również bliski Cloud9 mającego swój skład w NA LCS i NA Academy League, jednak ostatecznie nasz rodak wrócił do Europy na sezon 2018 w związku z nieporozumieniami między nim i włodarzami amerykańskiej organizacji.

Ostatnie miesiące Selfie spędził w H2k-Gaming, gdzie grał w wyjściowym składzie walczącym w EU LCS. I choć wiosenna runda była względnie udana, to tego samego z pewnością nie można powiedzieć o letniej. Ostatnie miejsce po fazie zasadniczej i tylko dwie wygrane na przestrzeni osiemnastu rozegranych spotkań z pewnością nie jest wynikiem, z którego Selfie i ówcześni kompani mogą być dumni.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

bondik: Być może dołączę do zespołu, gdzie będę mógł pełnić rolę gwiazdy

8 listopada potwierdziły się doniesienia o zmianie w składzie HellRaisers. Vlаdуslаva "bondika" Nеchуроrchuka zastąpił Abay "Hobbit" Khasenov. Zwycięz...