STS
Selfie
fot. Riot Games

Selfie bez drużyny na LEC 2019

Kolejne przykre wieści dotyczące Polaków grających na najwyższym szczeblu League of Legends. Oprócz Oskara „Vandera” Bogdana w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie nie zobaczymy również Marcina „Selfiego” Wolskiego. Polski midlaner oznajmił dzisiaj, że nie znalazł drużyny na LEC 2019. It looks like i wont be playing LEC , i would be lying if i said […]

Kolejne przykre wieści dotyczące Polaków grających na najwyższym szczeblu League of Legends. Oprócz Oskara „Vandera” Bogdana w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie nie zobaczymy również Marcina „Selfiego” Wolskiego. Polski midlaner oznajmił dzisiaj, że nie znalazł drużyny na LEC 2019.

Choć bez wątpienia nie jest to przyjemna informacja, to sam Selfie uczciwie przyznaje, że nie jest zaskoczony takim obrotem spraw. Wolski ma świadomość, że jego występy w H2k-Gaming nie były najwyższych lotów, a ponadto na europejskiej scenie jest wiele młodych talentów, które tylko czekają, aby udowodnić swoją wartość.

Początkowo Selfie był rzekomo przymierzany do SK Gaming, gdzie miał dołączyć razem z Oskarem „Selfmadem” Boderkiem. Do porozumienia jednak nie doszło, a to oznacza, że pod znakiem zapytania stoi również przyszłość polskiego dżunglera w niemieckiej organizacji. Ale jak wynika z wpisu Selfmade’a na Twitterze, i tak zobaczymy go w LEC 2019.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

fot. Riot Games

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pajkatt uzupełnia skład OG

Nieco ponad tydzień zajęło OG znalezienie następcy Anathana "any" Phama. Dziś do zwycięzców The International 2018 dołączył bowiem Per Anders Olsson "...