STS
Piglet
fot. Riot Games

Clutch Gaming kompletuje skład. Piglet oficjalnie przeniesiony do pierwszej piątki

Niektóre organizacje wciąż zwlekają z ogłoszeniem swoich składów League of Legends na nadchodzące sezony NA LCS oraz LEC. Nie można tego powiedzieć o Clutch Gaming, które już dzisiaj potwierdziło ostatniego uczestnika głównej piątki na sezon 2019 północnoamerykańskich rozgrywek. Będzie nim dotychczasowy marksman CG Academy – Chae „Piglet” Gwang-jin. We’re excited to announce @cg_piglet as our […]

Niektóre organizacje wciąż zwlekają z ogłoszeniem swoich składów League of Legends na nadchodzące sezony NA LCS oraz LEC. Nie można tego powiedzieć o Clutch Gaming, które już dzisiaj potwierdziło ostatniego uczestnika głównej piątki na sezon 2019 północnoamerykańskich rozgrywek. Będzie nim dotychczasowy marksman CG Academy – Chae „Piglet” Gwang-jin.

Choć Piglet miał już okazję wystąpić w głównym składzie Clutch Gaming, to rozegrał w nim tylko dwa mecze zastępując Apollo „Apollo” Price’a. Co więcej, obydwa zakończyły się porażką i 24-latek powrócił do akademii. Razem z Philippem „Vulcanem” Laflammem i innymi członkami CG Academy Piglet wywalczył czwarte miejsce podczas fazy zasadniczej letniej rundy, ale w play-offach ulegli już w ćwierćfinale.

Z całą pewnością dla mistrza świata trzeciego sezonu gra w drugim składzie drużyny NA LCS nie jest szczytem marzeń. W roku 2019 jednak koreański marksman będzie miał okazję udowodnić swoją wartość, u boku między innymi dwóch rodzimych zawodników – Heo „Huniego” Seung-hoona oraz Nama „LirY” Tae-yoo. Obecność trzech Koreańczyków w składzie jest zgodna z zasadami, bowiem Piglet uzyskał już status rezydenta Ameryki Północnej, co potwierdził przedstawiciel Riot Games, Chris Greeley.

Tak prezentuje się skład Clutch Gaming na sezon 2019 NA LCS:

Heo „Huni” Seung-hoon
Nam „LirA” Tae-you
Tanner „Damonte” Damonte
Chae „Piglet” Gwang-jin
Philippe „Vulcan” Laflamme

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tylko trzy stracone rundy w całym meczu. BIG odprawia z kwitkiem TYLOO

To była niezwykle łatwa przeprawa dla BIG. Niemiecko-brytyjska piątka rozgromiła w decydującym meczu grupy B na SuperNova Malta TYLOO, rewanżując się...