Caedrel
fot. Riot Games

Caedrel oficjalnie w exceL. Brytyjczyk dżunglerem zespołu

Jeden z nowych uczestników LEC, exceL ogłosiło kolejnego zawodnika, który będzie reprezentował barwy brytyjskiej organizacji w najbardziej prestiżowej lidze LoL-a w Europie. Będzie nim były gracz H2k-Gaming – Marc „Caedrel” Robert Lamont. Tak jak w H2K Lamont będzie pełnił rolę dżunglera.

Jeszcze rok temu nic nie zwiastowało przenosin Brytyjczyka do dżungli. Podczas letniej rundy sezonu 2017 Caedrel reprezentował barwy walczącego wówczas w Challenger Series Schalke 04 jako midlaner. Pod banderą zespołu z Gelsenkirchen Lamont i kompani wywalczyli miejsce w EU LCS, jednak po awansie doszło do przetasowań w zespole. W ich wyniku Caedrel rozstał się z Schalke i na sezon 2018 dołączył do H2K.

Na początku roku Lamont w dalszym ciągu pełnił funkcję midlanera, ale bardzo słabe rezultaty zmusiły włodarzy do zmian w składzie. I tak do H2K dołączył Marcin „Selfie” Wolski, a Caedrel został przeniesiony na dżunglę. Szybko jednak okazało się, że nie tędy droga i ostatecznie leśnikiem półfinalisty Worlds 2016 został Ilyas „Shook” Hartsema. Brytyjczyk co prawda wrócił do pierwszego składu H2K w lipcu tego roku, ale nawet z jego pomocą podopiecznym Michaela „Veterana” Archera nie udało się odbić od dna tabeli.

Na chwilę obecną znamy trzech graczy exceL. Oprócz Caedrela pod banderą brytyjskiej organizacji zagrają również Jesper „Jeskla” Klarin Strömberg oraz Raymond „kaSing” Tsang. Midlanerem formacji według doniesień tureckiego Esporin zostanie Fabian „Exileh” Schubert. Niewiadomą pozostaje górna aleja.

Tak obecnie prezentuje się skład exceL na LEC 2019:

Marc „Caedrel” Robert Lamont
Jesper „Jeskla” Klarin Strömberg
Raymond „kaSing” Tsang

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
BIG

SuperNova Malta: HellRaisers vs BIG – statystyki graczy

BIG pokonało HellRaisers w meczu o 3. miejsce podczas SuperNova Malta 2018. Niemiecko-brytyjska drużyna miała nie lada problemy z wykonaniem tego zada...