Reignover
fot. Riot Games

Counter Logic Gaming kończy współpracę z Reignoverem

Jak się okazuję zmiana midlanera nie będzie jedyną modyfikacją w składzie Counter Logic Gaming przed rozpoczęciem NA LCS 2019. Organizacja poinformowała za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych, że kończy współpracę z Kimem „Reignoverem” Yeu-jinem.

Koreańczyk dołączył do CLG przed rozpoczęciem sezonu 2018, opuszczając wówczas barwy Immortals, które nie zostało przyjęte do franczyzy NA LCS. George „HotShotGG” Georgallidis z pewnością nie miał powodów do dumy na koniec letniej rundy NA LCS, bowiem jego podopieczni zaliczyli dwa fatalne wręcz splity. Po raz pierwszy od początku swojego istnienia CLG nie znalazło się w play-offach NA LCS, zajmując strasznie niskie lokaty, co zdecydowanie nie napawało optymizmem włodarzy organizacji. Nic więc dziwnego, że koniec końców postanowiono zatrudnić nowego midlanera, którym został Tristan „PowerOfEvil” Schrage, a na dniach najprawdopodobniej poznamy nowego dżunglera składu.

Na ten moment nie wiemy dokąd uda się Reignover, ani kto zajmie jego miejsce w Counter Logic Gaming. W sieci nie pojawiały się jeszcze żadne informacje na temat przyszłości Koreańczyka, lecz patrząc na składy wszystkich zespołów uczestniczących w NA LCS, można odnieść wrażenie, że Reignover w następnym splicie NA LCS po prostu nie zagra, bowiem pozycje dżunglerów w znacznej większości składów są już obsadzone. Możemy zatem oczekiwać, że Koreańczyk zmieni region lub też podejmie się gry w jednej z akademii.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Conquer pierwszym rywalem x-komu w Pixel.bet Brawl

Dwa dni temu od zwycięstwa swoją przygodę z Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe zaczęło Izako Boars, które okazało się lepsze od szwedzkiego Flow. Dziś...