Dardoch

Dardoch zamienia Echo Fox na OpTic Gaming

Dość niespodziewane wieści płyną do nas zza oceanu. Uczestniczące we franczyzowym NA LCS OpTic Gaming postanowiło zakontraktować nowego zawodnika, którym został Joshua „Dardoch” Hartnett. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zaledwie kilka dni temu organizacja postanowiła rozpocząć współpracę z Williamem „Meteosem” Hartmanem.

Zakończony nie tak dawno temu sezon 2018 Dardoch spędził występując w trykocie Echo Fox. Amerykanin prezentował się wręcz rewelacyjnie w wiosennej odsłonie NA LCS, co z pewnością przyczyniło się do sukcesu jego zespołu, którym bez wątpienia było zajęcie 2. lokaty w zestawieniu fazy regularnej oraz 3. miejsca w play-offach. Gwiazda Dardocha przygasła jednak nieco w letniej rundzie północnoamerykańskich zmagań. Koniec końców Echo Fox odpadło już w ćwierćfinale fazy pucharowej, a następnie nie zdołało wywalczyć sobie miejsca na Worldsach w NA Regional Finals.

Mimo wszystko talentu Dardochowi odmówić nie można, wszak zawodnik ten udowodnił już, że potrafi utrzymać się wśród czołówki dżunglerów przez dobre kilka splitów. Tym razem włodarze OpTic najprawdopodobniej zdecydują się na rotowanie dżunglerami, gdyż zakontraktowanie dwóch zawodników na tę pozycję z pewnością nie było bezcelowe. Na ten moment nie wiemy jednak czy wraz z podjęciem współpracy z drugim dżunglerem OpTic planuje także zatrudnić drugiego midlanera. Nieobsadzona natomiast wciąż pozostaje rola marksmana, w której do niedawna występował Noh „Arrow” Dong-hyeon, lecz nadal nie ogłoszono czy Koreańczyk przedłuży kontrakt z organizacją.

Aktualny skład OpTic Gaming prezentuje się następująco:

Niship „Dhokla” Doshi
William „Meteos” Hartman
Joshua „Dardoch” Hartnett
Lee „Crown” Min-ho
Terry „BIG” Chuong
Thomas „Zaboutine” Si-Hassen

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

fot. Riot Games
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sądne dni dla polskiego Counter-Strike’a

Nie ma się co oszukiwać – 2018 nie obfitował w wielkie sukcesy polskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive, więc pozostawało nam się zachwycać ty...