fot. Blizzard

Poznaliśmy harmonogram pierwszej kolejki OWL – godziny przyjaźniejsze Europie

Od startu drugiego sezonu Overwatch League dzielą nas jeszcze dwa miesiące, ale już teraz organizatorzy rozgrywek postanowili podzielić się z nami terminarzem pierwszej kolejki. Wiemy zatem kiedy może nastąpić debiut Karola „Danye” Szcześniaka w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Kilka tygodni temu Polak został zawodnikiem nowo powstałego Paris Eternal, na które już w pierwszym meczu czeka poważne zadanie. Naprzeciwko paryżan staną bowiem obrońcy tytułu, mistrzowie pierwszego sezonu i jeden z głównych faworytów sezonu drugiego, czyli London Spitfire. Wcześniej jednak podlegli Cloud9 Koreańczycy podejmą Philadelphia Fusion, który to zespół z łatwością pokonali w lipcowym finale.

Pełny harmonogram pierwszego tygodnia zmagań prezentuje się następująco:

15 lutego
01:00 Philadelphia Fusion vs London Spitfire BO4
02:30 Boston Uprising vs New York Excelsior BO4
04:00 Los Angeles Gladiators vs Seoul Dynasty BO4
05:30 Hangzhou Spark vs Shanghai Dragons BO4
16 lutego
01:00 Toronto Defiant vs Houston Outlaws BO4
02:30 Atlanta Reign vs Florida Mayhem BO4
04:00 Dallas Fuel vs San Francisco Shock BO4
05:30 Guangzhou Charge vs Chengdu Hunters BO4
21:00 Paris Eternal vs London Spitfire BO4
22:30 New York Excelsior vs Washington Justice BO4
17 lutego
00:00 Hangzhou Spark vs Los Angeles Valiant BO4
01:30 Shanghai Dragons vs Vancouver Titans BO4
21:00 Houston Outlaws vs Boston Uprising BO4
22:30 Philadelphia Fusion vs Atlanta Reign BO4
18 lutego
00:00 Los Angeles Gladiators vs San Francisco Shock BO4
01:30 Seoul Dynasty vs Dallas Fuel BO4

Już w połowie roku Blizzard zapowiadał, że godziny rozgrywania spotkań mają być bardziej dostosowane do europejskiego widza, który dotychczas zmuszony był przesiadywać całą noc, by obejrzeć poszczególne mecze. Co ciekawe, Amerykanie słowa dotrzymali, dzięki czemu w weekendy spotkania rozpoczynać się będą już o godzinie 21:00 polskiego czasu. Ponadto niektóre pojedynki odbywać się będą w innych miastach, co jest sporą zmianą – wcześniej całe OWL rozgrywane było w Blizzard Arenie w Los Angeles.

Drugi sezon Overwatch League wystartuje w nocy z 14 na 15 lutego, czyli niemal pięć miesięcy po zakończeniu sezonu pierwszego. W sumie weźmie w nim udział dwadzieścia drużyn, które walczyć będą o mistrzowski tytuł oraz pulę nagród, która w inauguracyjnej edycji wyniosła aż 3,5 miliona dolarów.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dota 2

V Zlot Fanów Dota 2 już w ten weekend w New Meta Barze

Entuzjaści Dota 2 już za dwa dni będą mieli okazję spotkać się z innymi fanami MOBY ze stajni Valve. W najbliższą sobotę w warszawskim New Meta Barze...

>