STS
H2K Selfie
fot. Riot Games

Selfie dołącza do FlyQuest Academy!

Wyjaśniło się, gdzie będzie grał Marcin „Selfie” Wolski w sezonie 2018! Polski midlaner po raz kolejny będzie walczył w Ameryce Północnej, tym razem reprezentując barwy FlyQuest. Amerykańska organizacja ogłosiła dołączenie Selfiego do jej akademii. Couple of announcements coming out today. But first, Welcome @SelfieMid to our Academy Team! pic.twitter.com/Kn0mS20mZW — FlyQuest (@FlyQuestSports) December 6, 2018 […]

Wyjaśniło się, gdzie będzie grał Marcin „Selfie” Wolski w sezonie 2018! Polski midlaner po raz kolejny będzie walczył w Ameryce Północnej, tym razem reprezentując barwy FlyQuest. Amerykańska organizacja ogłosiła dołączenie Selfiego do jej akademii.

W ostatnim czasie Selfie reprezentował barwy H2k-Gaming, lecz gdy nieobecność brytyjskiej organizacji w LEC została potwierdzona, nasz rodak został zmuszony do znalezienia nowego pracodawcy. Niestety nie udało mu się wywalczyć miejsca w głównym składzie któregokolwiek z uczestników LEC, o czym poinformował sam Selfie. Wkrótce po tym ogłosił jednak, że choć nie będzie dane mu grać w czołowej europejskiej lidze, to dołączy do akademii jednej z drużyn. Dzisiaj wiemy już, że będzie nią FlyQuest.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Selfie będzie reprezentował barwy drużyny zza Atlantyku. W roku 2016 był zakontraktowany jako rezerwowy Echo Fox, a w kolejnym sezonie dołączył do Tempo Storm walczącego wówczas w Challenger Series. Selfie był również bliski gry dla Cloud9, lecz ostatecznie szeregi organizacji na dłużej zasilił Greyson „Goldenglue” Gilmer, a nasz rodak został bez drużyny.

Miejmy nadzieję, że tym razem sytuacja nie powtórzy się i 21-latek będzie grał w NA Academy League, a kto wie, może nawet pojawi się w NA LCS. To jednak nie będzie takie łatwe, zważywszy na to, że głównym midlanerem FlyQuest jest Eugene „Pobelter” Park, który w ostatnim czasie reprezentował barwy mistrzowskiego Teamu Liquid.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis z łatwością pokonuje Liquid i melduje się w półfinale EPL

Choć pojawiały się głosy, że Team Liquid poczynił postępy na tyle duże, żeby wreszcie ograć na lanie Astralis, to jednak starcie pomiędzy tymi drużyna...