STS
Lourlo
fot. Riot Games

Lourlo drugim toplanerem Echo Fox

Po ostatnich ogłoszeniach mogłoby się wydawać, że Echo Fox skompletowało już swój skład na nadchodzący wielkimi krokami sezon. Jak się jednak okazuje, włodarze organizacji nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, bowiem dziś do drużyny dołączył drugi toplaner, Samson „Lourlo” Jackson. https://twitter.com/echofoxgg/status/1070847837477302272 Pod koniec listopada Echo Fox postanowiło zakontraktować trójkę byłych już zawodników Clutch Gaming. Wówczas do […]

Po ostatnich ogłoszeniach mogłoby się wydawać, że Echo Fox skompletowało już swój skład na nadchodzący wielkimi krokami sezon. Jak się jednak okazuje, włodarze organizacji nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, bowiem dziś do drużyny dołączył drugi toplaner, Samson „Lourlo” Jackson.

https://twitter.com/echofoxgg/status/1070847837477302272

Pod koniec listopada Echo Fox postanowiło zakontraktować trójkę byłych już zawodników Clutch Gaming. Wówczas do zespołu zarządzanego przez Ricka Foxa dołączyli Colin „Solo” Earnest, Apollo „Apollo” Price oraz Nickolas „Hakuho” Surgent. Już wtedy mogliśmy odnieść wrażenie, że Solo będzie jedynym toplanerem formacji, ale najwidoczniej Echo Fox ma nieco inne plany, skoro zdecydowało się rozpocząć współpracę z Lourlo.

Jackson ostatni sezon spędził w Golden Guardians, którego wyniki mówiąc delikatnie nie powalały. Prowadzona przez Golden State Warriors drużyna kompletnie sobie nie poradziła zarówno w wiosennym, jak i letnim splicie NA LCS. Dość powiedzieć, że na trzydzieści sześć rozegranych przez Lourlo i jego kompanów spotkań, tylko dziewięć zakończyło się pozytywnym dla nich wynikiem. Nic więc dziwnego, że Lourlo postanowił zmienić otoczenie i spróbować czegoś nowego. Na ten moment nie wiemy jednak jak często i czy w ogóle będziemy mieli okazję oglądać Lourlo w pierwszym składzie Echo Fox w nadchodzącym sezonie NA LCS.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zobacz jak wygląda rozgrywka w CS-owe battle royale [WIDEO]

Wczoraj stała się rzecz wielka, gdyż do Counter-Strike: Global Offensive trafiła ogromna aktualizacja, której najważniejszym elementem było bez wątpie...