fot. Valve

Ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Esportowej MSI

Ruszają zapisy do Amatorskiej Ligi Esportowej MSI. Do wygrania profesjonalne akcesoria gamingowe.

We wtorek 04.12.2018 ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Esportowej MSI! Fani Counter Strike: Global Offensive, którzy zdecydują się wziąć udział w rozgrywkach, powalczą o atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Amatorska Liga Esportowa MSI to wyjątkowy projekt. Umożliwia przeżycie najlepszych sportowych emocji wszystkim fanom Counter Strike: Global Offensive, zarówno tym, którzy zgłoszą swoje drużyny do uczestnictwa w turnieju i tym, którzy będą śledzić ich zmagania relacjonowane na transmisjach streamingowych.

Zespoły, które zapisały się do rozgrywek, zmierzą się w eliminacjach online w meczach rozgrywanych systemem BO1. Półfinały, finał oraz mecz o 3 miejsce rozgrywane są w systemie BO3. Dwie najlepsze ekipy trafią do finału, który rozgrywany będzie w gaming roomie marki MSI we Wrocławiu. Zmagania od fazy ćwierćfinałowej będziemy mogli obejrzeć z komentarzem na platformie Twitch. Rozgrywki skomentuje znakomity komentator Łukasz „Prawus” Ganczewski, który w przeszłości komentował już wiele rozgrywek profesjonalistów w CS:GO.

To pierwszy sezon Amatorskiej Ligi Esportowej organizowanej we współpracy z marką MSI, która od wielu lat w ramach licznych projektów wspiera amatorską społeczność gamingową i fanów Counter Strike: Global Offensive.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora to:

I miejsce – 5x mysz Clutch GM60 (400 PLN x 5)

II miejsce – Słuchawki Steel Series Siberia 200 – Xbox One controller – (300 PLN x 5)

III miejsce – Słuchawki Steel Series Siberia 200 – (170 PLN x 5)

Rejestracja drużyn odbywa się na stronie: https://alem.msi.com/tournaments/alem-winter

Zgłoszenia można nadsyłać do piątku 07.12.2018, do godziny 20:00.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Lourlo

Lourlo drugim toplanerem Echo Fox

Po ostatnich ogłoszeniach mogłoby się wydawać, że Echo Fox skompletowało już swój skład na nadchodzący wielkimi krokami sezon. Jak się jednak okazuje,...

>