fot. DreamHack/Adela Sznajder

Bravado zaproszone na DreamHack Invitational Mumbai

Świetny występ Bravado Gaming na DreamHack Open Winter 2018 wyraźnie zapisał się w pamięci organizatorów tych rozgrywek. Dziś bowiem postanowili oni przyznać południowoafrykańskiej drużynie jedną z przepustek na DreamHack Mumbai Invitational 2018.

Przypomnijmy, iż w zeszły weekend Ruan „ELUSIVE” van Wyk i spółka zadziwili światową społeczność CS:GO sensacyjnie docierając aż do wielkiego finału DH Winter. W decydującym o tytule meczu rywalizująca na co dzień w Ameryce Północnej piątka uznała wyższość ENCE eSports, jednak wcześniej poradziła sobie z markami takimi jak OpTic Gaming czy G2 Esports. Przed wyjazdem do Indii Bravado spróbuje jeszcze dostać się na światowe finały WESG 2018, a także weźmie udział w zamkniętych eliminacjach do amerykańskiego Minora.

DreamHack Mumbai Invitational 2018 odbędzie się między 21 i 23 grudnia w NESCO Exhibition Centre. W imprezie udział wezmą łącznie cztery formacje, a na ten moment jedynym obok Bravado potwierdzonym uczestnikiem zmagań jest Energy Esports. Ostatnie dwa wolne miejsca zajmą natomiast indyjskie ekipy wyłonione w rozgrywanym już w Mumbaju turnieju BYOC. Dokładna pula nagród indyjskiego wydarzenia nie jest jeszcze znana.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Wygrana Kinguin w pierwszym meczu ESEA Season 29 Global Challenge

Od zwycięstwa swoją przygodę z ESEA Season 29 Global Challenge rozpoczął Team Kinguin. Polska formacja w drugim dzisiejszym pojedynku okazałą się leps...