Send0o
fot. Riot Games

Send0o kolejnym zawodnikiem exceL na 2019 rok

Jeszcze nie poznaliśmy składów wszystkich ekip grających w LEC w roku 2019. Dzisiaj jedną ze swoich kart odsłoniło exceL Esports, które ogłosiło Rosendo „Send0o” Fuentesa jako kolejnego toplanera zespołu. Dla Hiszpana jest to kontynuacja przygody z brytyjską organizacją, ponieważ grał on dla niej od lutego 2018 roku w ESL Premiership 2018, EU Masters czy LVP Forge of Champions.

Dla 23-latka nie będzie to również pierwsza styczność z najlepszą klasą rozgrywkową Europy. Zawodnik mógł poczuć smak EU LCS w 2017 roku, kiedy grając w hiszpańskim G2.Vodafone był także rezerwowym europejskiego składu organizacji Carlosa „ocelote’a” Rodrigueza. Zagrał on w obu pierwszych meczach pierwszego tygodnia EU LCS 2017 Summer Split, po czym zastąpił go główny toplaner – Ki „Expect” Dae-han.

Co ciekawe Expect również będzie reprezentował barwy exceL. Koreańczyk zarówno stażem, jak i doświadczeniem w najlepszych drużynach wydaje się być po prostu lepszy, więc bardzo możliwe, że to on będzie głównym wyborem na górną alejkę. W założeniu ma to być drużyna składająca się z dziesięciu graczy, jednak nie wiadomo, na jakiej zasadzie będzie działała wyjściowa piątka exceL w LEC 2019.


W drużynach najlepszych lig świata nadal pozostaje kilka znaków zapytania, dlatego aby być na bieżąco z karuzelą transferową, śledźcie ten post:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

waterfaLLZ definitywnie rozstaje się z Winstrike

Na początku tego roku Quantum Bellator Fire zaszokowało wszystkich i w Bostonie awansowało do najlepszej ósemki Majora. Kilka miesięcy później ekipa,...