STS
OpTic Arrow
fot. Riot Games

Arrow pozostaje w OpTic na kolejny sezon NA LCS

Wygląda na to, że OpTic Gaming ma już gotowy skład na nadchodzący sezon NA LCS. Dotychczas jedyną niewiadomą była pozycja marksmana, na której dotychczas występował Noh „Arrow” Dong-hyeon. Koreański strzelec postanowił ostatecznie przedłużyć kontrakt z organizacją, a to oznacza, że na dolnej alei nie dojdzie do zmian. He’s back! Former Spring Split MVP Dong-hyeon „Arrow” […]

Wygląda na to, że OpTic Gaming ma już gotowy skład na nadchodzący sezon NA LCS. Dotychczas jedyną niewiadomą była pozycja marksmana, na której dotychczas występował Noh „Arrow” Dong-hyeon. Koreański strzelec postanowił ostatecznie przedłużyć kontrakt z organizacją, a to oznacza, że na dolnej alei nie dojdzie do zmian.

Pierwszy sezon OpTic Gaming w NA LCS był daleki od ideału. Podopieczni amerykańskiej organizacji zajęli podczas obu splitów odpowiednio dziewiąte oraz siódme miejsce. Tak niskie lokaty oznaczały brak miejsca w play-offach, a co za tym idzie również zerowe szanse na udział w Worlds 2019.

To właśnie brak większych sukcesów mógł być przyczyną zmian w szeregach OpTic. Z dotychczasowym pracodawcą pożegnali się Matthew „Akaadian” Higginbotham oraz Tristan „PowerOfEvil” Schrage. Niemiecki midlaner trafił do Counter Logic Gaming, natomiast przyszłość Akaadiana wciąż nie jest wyjaśniona. W ich miejsca do OpTic dołączyli Joshua „Dardoch” Hartnett, William „Meteos” Hartman oraz Lee „Crown” Min-ho.

Tak prezentuje się skład OpTic na NA LCS 2019:

Niship „Dhokla” Doshi
William „Meteos” Hartman
Joshua „Dardoch” Hartnett
Lee „Crown” Min-ho
Noh „Arrow” Dong-hyeon
Terry „BIG” Chuong
Thomas „Zaboutine” Si-Hassen

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

fot. Riot Games
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ScreaM wystąpi w guccixD podczas PLG Grand Slam 2018

Swego czasu Adil "ScreaM" Benrlitom uchodził za jednego z najlepszych aimerów na świecie, trudno jednak nie odnieść wrażenia, że od dawna kariera Belg...