Wygląda na to, że OpTic Gaming ma już gotowy skład na nadchodzący sezon NA LCS. Dotychczas jedyną niewiadomą była pozycja marksmana, na której dotychczas występował Noh "Arrow" Dong-hyeon. Koreański strzelec postanowił ostatecznie przedłużyć kontrakt z organizacją, a to oznacza, że na dolnej alei nie dojdzie do zmian.

Pierwszy sezon OpTic Gaming w NA LCS był daleki od ideału. Podopieczni amerykańskiej organizacji zajęli podczas obu splitów odpowiednio dziewiąte oraz siódme miejsce. Tak niskie lokaty oznaczały brak miejsca w play-offach, a co za tym idzie również zerowe szanse na udział w Worlds 2019.

To właśnie brak większych sukcesów mógł być przyczyną zmian w szeregach OpTic. Z dotychczasowym pracodawcą pożegnali się Matthew "Akaadian" Higginbotham oraz Tristan "PowerOfEvil" Schrage. Niemiecki midlaner trafił do Counter Logic Gaming, natomiast przyszłość Akaadiana wciąż nie jest wyjaśniona. W ich miejsca do OpTic dołączyli Joshua "Dardoch" Hartnett, William "Meteos" Hartman oraz Lee "Crown" Min-ho.

Tak prezentuje się skład OpTic na NA LCS 2019:

Niship "Dhokla" Doshi
William "Meteos" Hartman
Joshua "Dardoch" Hartnett
Lee "Crown" Min-ho
Noh "Arrow" Dong-hyeon
Terry "BIG" Chuong
Thomas "Zaboutine" Si-Hassen

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

[caption id="attachment_171258" align="alignnone" width="1120"] fot. Riot Games[/caption]