STS
Amazing
fot. Riot Games

Amazing menadżerem strategicznym akademii FC Schalke 04

W ostatnich tygodniach w składach przyjętych do League of Legends European Championship drużyn dokonano wielu zmian. Mało jednak mówiło się o przyszłości doświadczonego i solidnego gracza, jakim bez wątpienia jest Maurice „Amazing” Stückenschneider. Teraz wiemy już, że Niemiec zawiesił swoją profesjonalną karierę, a to wszystko dlatego, że został menadżerem strategicznym akademii FC Schalke 04. https://twitter.com/S04Esports/status/1072200541890101248 Nie od […]

W ostatnich tygodniach w składach przyjętych do League of Legends European Championship drużyn dokonano wielu zmian. Mało jednak mówiło się o przyszłości doświadczonego i solidnego gracza, jakim bez wątpienia jest Maurice „Amazing” Stückenschneider. Teraz wiemy już, że Niemiec zawiesił swoją profesjonalną karierę, a to wszystko dlatego, że został menadżerem strategicznym akademii FC Schalke 04.

https://twitter.com/S04Esports/status/1072200541890101248

Nie od dziś mówi się o tym, że kariera profesjonalnego gracza nie może trwać wiecznie. Na scenie co chwilę widzimy coraz młodszych i bardziej utalentowanych zawodników, podczas gdy doświadczeni gracze powoli odchodzą w cień. Mimo wszystko dzięki swojej wieloletniej przygodzie z esportem weterani stają się idealnymi osobami na takie stanowiska, jak trenerzy czy też menadżerowie. Nic więc dziwnego, że tworząc swoją akademię Schalke 04 postanowiło dać szansę jednemu ze swoich byłych zawodników, czyli właśnie Amazingowi.

Knappenschmiede, bo tak nazywać będzie się akademia Schalke 04, będzie rywalizować w Premier Tour, a więc w regionie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Zmagania najprawdopodobniej znów będą podzielone na dwa splity, podczas których zobaczymy kilka przystanków na terenie trzech krajów. Dwie drużyny z największą liczbą zdobytych punktów w danym splicie awansuja do EU Masters.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis zgarnia pierwsze zaproszenie na iBUYPOWER Masters 2019

Już jakiś czas temu ogłoszono, że w trzecim tygodniu stycznia rozegrane zostaną zawody iBUYPOWER Masters 2019. Teraz jednak poznaliśmy pierwszego z uc...