fot. Blizzard

Zimowa Kraina Czarów powróciła do Overwatch

Podobnie jak w latach poprzednich, również i tym razem Overwatch rok zakończy w klimacie zimy i Bożego Narodzenia. Do gry zawitało bowiem sezonowe wydarzenie Zimowa Kraina Czarów, które wprowadziło wiele nowych skórek, emotek i innych elementów graficznych, a także przywróciło przedmioty znane już z 2016 i 2017 roku.

Przez cały okres trwania wydarzenia gracze zdobywać będą więc okazjonalne skrzynki z zawartością i to właśnie z nich wypadać będą nowe elementy. Co ciekawe, do OW powróciły znane już dodatkowe tryby, tj. Śnieżkowa ofensywa Mei oraz Polowanie na Yeti. Okazjonalnych dekoracji doczekały się też aż cztery mapy – mowa tutaj o Hanamurze, King’s Row, Czarnym Lesie oraz, po raz pierwszy, Blizzard World.

Zimowa Kraina Czarów 2019 potrwa do 2 stycznia. Po tym dniu zdobywanie okazjonalnych lootboksów oraz specjalnej zawartości stanie się niemożliwe, gdyż w grze ponownie zdobywać będziemy standardowe skrzynki z łupem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rok 2018 w League of Legends w liczbach

Na swojej stronie internetowej Riot Games umieściło liczbowe podsumowanie ubiegłego sezonu. Trzeba przyznać – takie numerki, jak prawie 100 milionów u...

>