Wobec natłoku medialnych doniesień wydaje się, że zmiany w MIBR są nieuniknione. Wśród internetowych ekspertów brak jednak konsensusu co do tego, kto miałby zająć miejsce Tarika "tarika" Celika. Dotychczas jako kandydatów wymieniano Vito "kNg" Giuseppego oraz Kaike "kscerato" Cerato. Teraz jednak pojawiła kolejna opcja.

Według doniesień serwisu Rush B Media w ostatnich dniach na czoło wysunąć się miała kandydatura João "felpsa" Vasconcellosa. 21-latek obecnie związany jest z INTZ eSports, wraz z którym niedawno wystąpił nawet na lanowych finałach ESL Pro League. Wydaje się, że MIBR zaczął brać go pod uwagę z uwagi na przedłużające się negocjacje z FURIA eSports – latynoska organizacja nie miała bowiem zamiaru rozstawać się z kscerato i porozumienie w tej sprawie wydaje się być coraz bardziej wątpliwe. W przypadku kNg ekipę z Ameryki Południowej zniechęciły natomiast problemy dyscyplinarne, które doświadczony zawodnik miał w przeszłości.

Co ciekawe, jeżeli MIBR faktycznie zakontraktowałby felpsa, to dla Vasconcellosa byłby to powrót pod skrzydła Gabriela "FalleNa" Toledo. Młody gracz miał już okazję współpracować z 27-latkiem między lutym a październikiem ubiegłego roku, gdy obaj występowali jeszcze w SK Gaming. Obaj Brazylijczycy wspólnie mogli świętować triumfy m.in. podczas Intel Extreme Masters Sydney, finałach ECS Season 3 oraz ESL One Cologne 2017.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład MIBR będzie prezentować się następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Marcelo „coldzera” David
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • João "felps" Vasconcellos
  • Wilton „zews” Prado – trener