fot. FACEIT

XANTARES dołączy do BIG?

W połowie października İsmailcan „XANTARES” Dörtkardeş oraz jego kompani z drużyny postanowili zakończyć współpracę ze Space Soldiers. Od tamtego momentu turecka piątka pozostaje bez pracodawcy i występuje pod nazwą ex-Space Soldiers. Zgodnie z doniesieniami portalu VPEsports, wspomniany XANTARES zdecydował się na opuszczenie swojej dotychczasowej ekipy.

Według dzisiaj przekazanych informacji XANTARES znajduje się na etapie zaawansowanych rozmów z niemiecką organizacją BIG. Na ten moment nie wiadomo jednak, czyje miejsce miałby w niej zająć. Dziewiąta drużyna rankingu HLTV na ostatnim Majorze wywalczyła status legendy, co oznacza, że na pewno ujrzymy ją na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Turecki gwiazdor odrzucił rzekomo oferty ze strony FaZe Clanu oraz mousesports.

Szeregi Space Soldiers XANTARES zasilił w styczniu 2015 roku i to była pierwsza okazja do pokazania się szerszej publiczności. Pod kątem umiejętności strzeleckich jest on uważany za jednego z najlepszych zawodników na świecie. W ostatnim czasie 23-latek wraz z kolegami zakwalifikował się na europejskiego Minora w Katowicach. W związku ze wspomnianymi doniesieniami jednak jego występ stoi pod znakiem zapytania.

Jeżeli doniesienia okażą się prawdą, skład ex-Space Soldiers będzie wyglądał następująco:

  • Çağatay „DESPE” Sedef
  • Engin „ngiN” Kor
  • Ahmet „paz” Karahoca
  • Engin „MAJ3R” Küpeli
  • Buğra „Calyx” Arkın
  • Canpolat „hardstyle” Yıldıran – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Larssen

Larssen i Finn w składzie akademii Rogue, Blumigan trenerem

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj poznaliśmy pierwszych graczy oraz członków sztabu szkoleniowego akademii Rogue. W drugim składzie amery...