STS
Woolite
fot. Ultraliga

Woolite i Inspired ostatnimi zawodnikami akademii Rogue

Choć plotki na ten temat krążyły od jakiegoś czasu, to przez długi czas włodarze Rogue, zawodnicy akademii amerykańskiej organizacji oraz Ultraliga wodzili kibiców za nosy wzbudzając coraz większe zainteresowanie. W końcu mamy oficjalne potwierdzenie – Paweł „Woolite” Pruski oraz Kacper „Inspired” Słoma zasilą szeregi drugiego składu Rogue!

Od dłuższego czasu pewnym było, że obaj zawodnicy opuszczą swoje dotychczasowe formacje. Szczególnie wiele plotek odnosiło się do Woolite’a będącego bardzo interesującym wzmocnieniem dla nowych formacji szykujących się do przyszłej edycji rozgrywek organizowanych przez Polsat Games. Jedną z takich ekip jest właśnie Rogue. Dodatkowo zespół ten zaledwie wczoraj oficjalnie zaprezentował Oskara „Vandera” Bogdana jako swojego wspierającego. Jak pamiętamy, Woolite oraz Vander grali już wspólnie w najwyższej europejskiej klasie rozgrywkowej dla ROCCAT. Kolejna okazja do współpracy na dolnej alei tych dwóch zawodników będzie niesamowitą ozdobą przyszłej edycji Ultraligi.

Drugim wzmocnieniem Rouge będzie wyborny polski leśnik, Inspired. Choć nie jest to tak doświadczony gracz jak jego obaj polscy koledzy z drużyny, to jego umiejętności mogą w przyszłości osiągnąć naprawdę wysoki poziom. Biorąc pod uwagę dotychczasową wiedzę na temat Rogue już teraz możemy ich klasyfikować jako żelaznych faworytów nadchodzących rozgrywek.

Tak prezentuje się skład Rogue grający w Ultralidze:

Finn „Finn” Wiestål
Kacper „Inspired” Słoma
Emil „Larssen” Larsson
Paweł „Woolite” Pruski
Oskar „Vander” Bogdan
Marcus „Blumigan” Blom

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
delord

Po pięciogodzinnym dreszczowcu iHG zwycięża w finale Ultraligi!

Cóż to był za mecz! Pięć godzin batalii, pięć zaciętych potyczek, a to wszystko zakończone niesamowitą grą Pawła "Woolite'a" Pruskiego, który w decydu...