STS
matislaw
fot. Ultraliga

Wspólny rozdział R-SIXTEAMU i Matislawa dobiega końca

Po zakończeniu pierwszego sezonu Ultraligi R-SIXTEAM dokonał pierwszych zmian w wyjściowym składzie. Z drużyną rozstał się dotychczasowy midlaner – Mateusz „Matislaw” Zagórski. Na chwilę obecną nie ma pewności, kto zajmie jego miejsce. Dzisiejszego wieczoru kończy się nasza współpraca z @Matislawlol. Mati, chcielibyśmy Ci życzyć buffów dla Corkiego, jak najwięcej udanych Walkirii do przodu i powodzenia […]

Po zakończeniu pierwszego sezonu Ultraligi R-SIXTEAM dokonał pierwszych zmian w wyjściowym składzie. Z drużyną rozstał się dotychczasowy midlaner – Mateusz „Matislaw” Zagórski. Na chwilę obecną nie ma pewności, kto zajmie jego miejsce.

22-latek dołączył do R-SIXTEAMU na początku października. Został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik nowej formacji League of Legends na polskiej scenie razem z innymi zawodnikami składu znanego wcześniej jako Borowiki. Prowadzone przez Michała „Avahira” Kudlińskiego R6T po bardzo słabym pierwszym etapie Ultraligi podniosło się z kolan w grupie spadkowej, gdzie zajęło pierwsze miejsce. To oznaczało, że o półfinał zmierzyło się z Akademią, gdzie mimo wyrównanej walki musiało ostatecznie uznać wyższość zespołu Bartłomieja „Fresskowego” Przewoźnika.

Według informacji, do których dotarł nasz portal Zagórski w najbliższej przyszłości będzie reprezentował barwy Teamu Kinguin, który postanowił wrócić na scenę League of Legends. Razem z nim do składu Pingwinów dołączą rzekomo dwaj gracze Szaty Maga – Tobiasz „Agresivoo” Ciba oraz Robert „Erdote” Nowak, a oprócz nich w TK zagrają również Jakub „Cinkrof” Rokicki i Damian „Lucker” Konefał. Według naszych informacji skład ten poprowadzi zaznajomiony już z Kinguin Adrian „Hatchý” Widera.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
t4nky

Wisła Płock wymieni aż czterech graczy?

Uczestnicząca w Ultralidze Wisła Płock rzekomo ma mocno namieszać w swoim składzie League of Legends przed startem kolejnego sezonu organizowanych prz...