Veggie

Veggie powraca do Illuminar!

Wielki powrót oficjalnie stał się faktem – Fryderyk „Veggie” Kozioł ponownie obejmie stery Illuminar Gaming. 28-letni szkoleniowiec będzie odpowiadał za wyniki nowego, nieogłoszonego jeszcze składu, który przygotowywany jest na nadchodzący rok.

Dla Veggiego jest to trzecia już przygoda z organizacją, wraz z którą zdominował w ostatnich latach polską scenę LoL-a. Na przestrzeni ostatnich trzech lat mógł wraz z nią świętować m.in. dwa mistrzowskie tytuły Polskiej Ligi Esportowej, a także triumfy w ESL Mistrzostwach Polski. Ponadto doprowadził on drużynę do drugiego miejsca w tegorocznej edycji European Masters 2018, w finale którego Illuminar przegrało z Origen, wcześniej pokonując jednak m.in. Movistar Riders oraz Millenium.

Niemniej latem tego roku drogi trenera i zespołu rozeszły się, a sam Kozioł rozpoczął współpracę z Ultraligą. To właśnie on był jednym ze współtwórców składu Akademia, który dość niespodziewanie dotarł do półfinału rozgrywek. Na ten moment nie jest do końca jasne z kim Veggiemu przyjdzie z kolei współpracować w iHG, bo gracze dotychczas reprezentujący barwy organizacji dostali wolną rękę w poszukiwaniu pracodawców i część z nich zdążyła już nawet pożegnać się z formacją.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snax StarLadder Virtus.pro

MaPet Show: Nowy rok, nowy ja

"Nowy rok, nowy ja" to standardowa dewiza ludzi, którzy obiecują sobie, że zmiana daty z 31 grudnia na 1 stycznia w magiczny sposób odmieni ich życie....