Tricked Esport postanowiło zacząć rok 2019 od gruntownej przebudowy swojego składu CS:GO. W wyniku tego pod skrzydła organizacji trafili dobrze znani w ojczyźnie Nicolai "HUNDEN" Petersen i Martin "PERCY" Wessel, a także Frederik "acoR" Gyldstrand, który ostatnio wspierał ekipę w roli zmiennika.

Przypomnijmy, że jeszcze w listopadzie szeregi drużyny opuścili Frederik "LOMME" Nielsen i Nicolai "glace" Jensen. Z tego powodu Tricked musiało korzystać z pomocy stand-inów i teraz jeden z nich, acoR, otrzymał stały angaż. Takiego samego szczęścia nie miał drugi z tymczasowych członków zespołu, Oliver "IceBerg" Berg, gdyż jego przygoda dobiegła końca. Co ciekawe, to nie koniec pożegnań, bo na ławce rezerwowych wylądował Simon "snedker" Snedker, który w formacji występował od listopada 2017 roku, ale teraz z uwagi na obowiązki związane z nauką nie mógł w pełni poświęcić się treningom i do momentu ukończenia szkoły znajdować się będzie poza grą.

Tym samym osiemnastolatek zwolnił miejsce dla dwóch powracających z emigracji graczy. Mowa tutaj o HUNDENIE i PERCYM, którzy w przeszłości mieli już okazję przywdziewać barwy Tricked – ten pierwszy najpierw w 2014 roku, a potem na przełomie 2016 i 2017, drugi natomiast w 2016. Ostatnimi czasy jednak obu Duńczyków mogliśmy oglądać na niemieckiej scenie, odpowiednio pod banderą ALTERNATE aTTaX i Sprout Esports. Niemniej wraz z końcem minionego roku ich umowy dobiegły końca i zdecydowali się oni na powrót do ojczyzny.

W tej sytuacji skład Tricked Esport prezentuje się następująco:

  • Lucas "Lukki" Pilheden
  • Johannes "b0RUP" Borup
  • Frederik "acoR" Gyldstrand
  • Nicolai "HUNDEN" Petersen
  • Martin "PERCY" Wessel