STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Team IzakOOO wygrywa ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019!

Stało się! Drużyna Piotra „izaka” Skowyrskiego sięgnęła po triumf w wielkim finale ASUS ROG Join The Republic Challenge! W pełni polski skład pokonał w dwóch mapach Team HenryG, którego barwy reprezentował między innymi nasz rodak – Filip „TUDSON” Tudev.

Team HenryG 0 : 2 Team IzakOOO

(ASUS ROG 2019 – wielki finał)
10 5 Inferno 10 16
5 6
11 6 Nuke 9 16
5 7
Mirage

Team IzakOOO zaliczył zdecydowane wejście w spotkanie. Już po kilku minutach skład reprezentujący Polskę prowadził 5:0, a po jednorazowym przebłysku ze strony rywala, znów oglądaliśmy teatr jednego aktora. Kamil „Sobol” Sobolewski i kompani ruszyli do ataku, czego najlepszym dowodem był rezultat – w pełni polski zespół miał na koncie aż 10 oczek, kiedy po stronie rywala na tabeli wyników widniała tylko jedynka. Zespół Henry’ego „HenryG” Greera nie zamierzał jednak jeszcze odpuszczać i przez chwilę ekipa izaka mogła czuć się zagrożona. Szczęśliwie niebezpieczeństwo oddalono i niebawem zawodnicy znad Wisły mogli cieszyć się ze zwycięstwa na inauguracyjnej mapie.

Na Nuke’u przewaga Teamu IzakOOO nie była już tak widoczna. Ba, przez dobrą chwilę na fotelu lidera rozsiedli się zawodnicy reprezentujący Wielką Brytanie. TUDSON i spółka spuścili nieco z tonu w miarę upływu czasu, a sytuacja w meczu powoli zaczęła wymykać się im spod kontroli. Do przerwy konkurenci zyskali trzy oczka zaliczki i w bardzo dobrych nastrojach przystąpili do walki w drugiej połowie. Zimny prysznic nastąpił, gdy międzynarodowa drużyna wygrała dwie pierwsze rundy po stronie antyterrorystów. Zespół izaka pokonał jednak chwilowy kryzys i wrócił na zwycięską ścieżkę. Gdy polska lokomotywa rozpędziła się na dobre, rywal został daleko w tyle. Taki obrót spraw oznaczał tylko jedno – triumf w ASUS ROG 2019 powędrował na konto Teamu IzakOOO po raz drugi w historii zawodów!

Końcowa klasyfikacja ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 prezentuje się następująco:

1. Team IzakOOO
2. Team HenryG
3-4. Team ceh9, Team HOUNGOUNGAGNE
5-6. Team fl0m, Team nooky
7-8. Team pronax, Team SPUNJ
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2018 roku wg HLTV – 14. oskar

Dziś mousesports ustrzeliło swoistego hat tricka i doczekało się swojego trzeciego przedstawiciela na przygotowanej przez HLTV liście najlepszych zawo...