STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

MICHU kolejnym podopiecznym eMine.pro

Powstała w pierwszej połowie ubiegłego roku esportowa agencja marketingowa i menedżerska eMine.pro ściągnęła w swoje szeregi kolejnego zawodnika CS:GO. Spółka założona przez Aleksandra Kaima i Krzysztofa Kubickiego od dziś opiekować się będzie Michałem „MICHEM” Müllerem. 22-latek w trakcie swojej profesjonalnej kariery występował między innymi pod banderą Gamers2, Lounge Gaming czy Teamu Kinguin, a obecnie reprezentuje […]

Powstała w pierwszej połowie ubiegłego roku esportowa agencja marketingowa i menedżerska eMine.pro ściągnęła w swoje szeregi kolejnego zawodnika CS:GO. Spółka założona przez Aleksandra Kaima i Krzysztofa Kubickiego od dziś opiekować się będzie Michałem „MICHEM” Müllerem.

22-latek w trakcie swojej profesjonalnej kariery występował między innymi pod banderą Gamers2, Lounge Gaming czy Teamu Kinguin, a obecnie reprezentuje Virtus.pro. We wrześniu polski strzelec pojawił się na FACEIT Major London 2018, jednocześnie debiutując w zawodach tej rangi. Wcześniej MICHU wielokrotnie starał się o przepustkę na kolejne Majory, jednak jego drużyny nigdy nie były w stanie zagwarantować sobie awansu. Müller w swoim dorobku posiada wiele triumfów w krajowych turniejach, a jego największymi dotychczasowymi osiągnięciami na międzynarodowej scenie były drugie lokaty podczas V4 Future Sports Festival oraz światowych finałów WESG 2016.

MICHU w eMine.pro spotka się z aż trzema byłymi kolegami z serwera: Pawłem „innocentem” Mockiem, Grzegorzem „SZPEREM” Dziamałkiem oraz Piotrem „morelzem” Taterką. Listę podopiecznych agencji uzupełniają Kuba „KubiK” Kubik, czyli komentator, trener i ekspert CS:GO, oraz Bartosz „bejott” Jakubowski, zawodnik dywizji FIFA Alsen Teamu. eMine.pro dodatkowo wspiera w swojej działalności właśnie wspomnianą przed momentem organizację oraz TOTALbet – bukmachera oferującego zakłady związane z esportem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dzondzy

Dzondzy w składzie Cyberground Gaming

Choć nie tak dawno temu informowaliśmy o tym, że Bartłomiej "Dzondzy" Królak opuszcza Wisłę Płock, to dziś możemy być pewni, że zobaczymy wspierająceg...